Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha benne vagyok egy elég rossz kapcsolatban, de nem akarok szakítani, mert félek az egyedülléttől?

Figyelt kérdés

2020. aug. 26. 21:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%

Mai világban ahol a net az úr..

szerintem nem lehetetlen 🤷🏻‍♀️

2020. aug. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az h jobb lesz miért nem opció?
2020. aug. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább kiléptem/szakítottam. SOKKAL KÖNNYEBBNEK ÉRZEM AZ ÉLETEMET!!!


Tedd Te is ezt! Meglátod, hogy felélénkül a hangulatod, a közérzeted - üdék és frissek lesznek még a gondolataid is...

2020. aug. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy szerinted egyedül maradnál? Azért annyira nem lehetetlen, hogy legyen egy új kapcsolatod. Akár pasi vagy, akár csaj.
2020. aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A félelem elhatárol, bezár, meglop. Aki mer az nem biztos, hogy nyer, de nyerhet. Tapasztalom. Adj magadnak lehetőséget a sikeres újrakezdésre. Hajrá!
2020. okt. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!