Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a lányok, akik párjának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik párjának régen sok nővel volt dolga, hogy viselik?

Figyelt kérdés

Az én barátom elmondása alapján 7 nővel volt együtt előttem, ebből 2 volt párkapcsolat, többi alkalmi szex, de a szexet leszámítva még ennél is több lánnyal is kavart.

A barátom amúgy 25 éves, nagyjából ő 20-21 éves kora óta nem volt mással rajtam kívül... Akkor mégis hogy lehetett ennyi nővel?!


Számomra ez annyira furcsa, egyszerűen szinte hihetetlen,hogy mindezt a sok lányt (számomra sok) bezsúfolta kb. 3(!) évbe..


Férfiak, ez ennyi idősen ennyi idő alatt tényleg sok nő, vagy csak számomra brutál?


Lányok, ha volt dolgotok ilyen pasival, azt hogy viseltétek?

Belőlem néha előbújik a kisördög és egyszerűen minden om nélkül féltékenykedek es beképzelem pl azt, hogy neki régen jobb volt más nőkkel, vagy képes lenne megcsalni (pedig bízok benne, tudom hogy nem csalna meg, nem vágyik másra, de a futó kalandjai miatt néha elbizonytalanodok magamban is, és bemesélem, hogy nem vagyok elég jó neki)


Nekem nehéz ezt elfogadnom, persze mar majdnem 3 éve együtt vagyunk, de sem ezt nem viselem jól, sem azt, hogy nem védekezett, talán utóbbi még jobban zavar, isten se tudja milyen r*bancokkal volt dolga (persze szerinte nem azok stb, de az én szememben az a fiatal lány, aki egy szinte idegennel szexel gumi nélkül, az r*banc, hiszen akkor valószínűleg nem is szokott használni soha).


Igazából tudom tudom, az én hibám, de anno a kapcsolat elején voltam olyan hülye, hogy megkerdeztem hány kapcsolata volt, és hány lánnyal volt dolga, de őszintén szólva fogalmam sem volt róla, hogy ez lesz a válasz,innen meg már elindult a lavina... Úgy érzem ezen sose fogom magam teljesen túltenni, nekem sok párkapcsolatom volt , de csak 1 fiúval feküdtem le a párom előtt, így ez nekem sok.


22/L



2020. aug. 26. 21:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Jól, nem foglalkoznak vele.
2020. aug. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Lachesys ***** válasza:
100%
Nálunk korkülönbség is van, a párom 39, én 26. Nekem 3 pasim volt igazabol rajta kívül kb, és 2vel feküdtem le... Én nem tudom a konkrét számot, de szerintem a szexpartnernek az bőven ketjegyu szám. Nem mondom hogy eleinte nem zavart, de szerencsére mi ezt meg tudtuk beszélni és o is megértő volt velem még akkor is amikor feltekenykedtem a semmiért. De igazából látom hogy akkor a legjobb a kapcsolatunk amikor szimplán csak kettőnkkel és a jelennel foglalkozom, akkor minden nap elmondja, mennyire boldog. És egyszer azt mondta, hogy minden ami előttem történt az elvesztegetett idő volt :) azóta nem vagyok már féltékeny a múltjára.
2020. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Az én barátom 20, és előttem elég sok alkalmija volt (korához képest). Bennem is ugyanezek a gondolatok fordulnak meg (mondjuk a gumis részt leszámítva, mert azt mindig használ). Általában megnyugtat azzal, hogy engem szeret, ezért nem csalna meg, és igyekszem inkább nem gondolni arra, hogy hány nővel volt dolga előttem.
2020. aug. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
23%
Jo himringyot talaltal magadnak
2020. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
7 nő nem lenne sok, meg úgy se, hogy irtad, hogy 21 eves kora óta vele vagy. Nem kell foglalkozni vele, főleg, ha csak 2 komoly kapcsolata volt. Neked is biztos vannak exeid. Ha a megfelelő srác, akkor akár 30 nővel is lehetett volna. Fogd fel úgy, hogy a sokból téged választott
2020. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#5: abból a 2-ből az egyik abszolút nem volt komoly, a másik is kb 8 hónapig tartott, engem inkább az alkalmi dolgok illetve a gumi nélküli szex majdnem idegenekkel irritál.
2020. aug. 26. 22:12
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt semmi komoly, akkor ne irritáljon. Sokaknak voltak egyéjszakás kalandjai, (neked is lehet, hogy volt már). Ha már évek óta vele vagy, akkor ezen ne izgulj. Fiatal volt, és élvezte az eletet. Ha nagyon zavar, akkor beszélj vele, de nem fog sokat érni, mivel úgyse tudod semmissé tenni azt, hogy megdugta
2020. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Nem is csak erről van szó, hanem arról is, hogy oké persze egyéjszakás (néha többször ugyanazzal) de miért nem tudott védekezni? A párom nyilván azért, mert nem szereti a gumit, vagy a csaj szedett bogyót, én ezt is értem, meg nem volt egyik sem full idegen, de ezek rám is hatással vannak, már ha a nemi betegségeket is nézem...

HIV-re már el tudtam cipelni a páromat, de az STD szűrés esélytelennek tűnik perpillanat, benne lenne, de azt mondta tőle senki nem fog keneteket venni lentről. ..

2020. aug. 26. 22:21
 9/25 anonim ***** válasza:
69%
Aki mindig hatrafele nez, az sggel megy a jovobe.
2020. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
11%

Jézusom lányok, nektek aztán nem számít a minőség pasikat illetően:D

Kérdező, nem viselem sehogy, kerülöm az elhasznált palikat

2020. aug. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!