Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, ha szinte minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha szinte minden nap összeveszünk a párommal?

Figyelt kérdés

Ti milyen gyakran veszekedtek?


Kb másfél éva vagyunk együtt, pár hónapja együtt is élünk, de legalább minden második nap összekapunk valamin.


Legtöbbször kisebb dolgokon, pl a párom legtöbbször nehezen kel fel reggel, lassan készülődik, és hiába mondom kedvesen neki, hogy most már fel kéne kelni, mert elkésünk XY helyről, nem hajlandó felkelni, és egy idő után elfogy a türelmem és elkezdek kiabálni, mert nem szeretem, hogy folyton késésben vagyunk.


2020. aug. 27. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy év alatt egyetlen egyszer emeltem fel a hangom. Fél év együttélés alatt egyszer sem. És annak az egy alkalomnak sem volt értelme.

Pár alkalommal nálunk is volt olyan, hogy a párom miatt késésben voltunk. Nemes egyszerűséggel fogtam magam, és elindultam nélküle, ő meg futott utánam. Le is szokott róla. Nekem ezek a marhaságok nem érnek meg egy veszekedést...

2020. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%

Nem jellemző. Én amolyan tartogatós típus vagyok, csak nálam sosem lehet tudni, mikor telik be a pohár:D Amúgy is jókor jóhelyre szúrós típus vagyok, és ha szemét vagyok akkor sírás a vége a másik félnél.

Írtózom a veszekedésektől.

2020. aug. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem. 12 éve vagyunk együtt. Havonta azért egyet-kettőt beiktatunk. :-)
2020. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
2+ 3-4 éve volt talán, de az is inkább a fáradságomnak és melónak volt köszönhető-hogy a konkrét kérdésedre is választ kapj.
2020. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Összeköltözés után nekünk is volt egy ilyen időszak. Aztán idővel összecsiszolódtunk.
2020. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz veszekedni, akkor tanítsd meg a lustaságot reagálni legközelebb...


Ha 3 szép szóra nem kell fel s időre, akkor otthon fogod hagyni...

Mi a túró nehéz ebben...legközelebb már fejben tartja, ha lustálkodik, akkor külön mentek.


Többi apróság is ilyen...ott maradt használt pohár..., ha ott maradt, akkor tessék abból inni, amíg el nem mosod;)

2020. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

7 éve vagyunk együtt, egy kezemen meg tudom számolni, hányszor veszekedtünk úgy igazán. Összekapni se emlékszem, hogy mikor kaptunk össze utoljára, bármin is.

Szerintem ilyen fiatal kapcsolatban ilyen gyakori összeveszés nem biztos, hogy normális, de ti tudjátok, mi a jó nektek, vannak ilyen "latinos" vérmérsékletű párok, akik máskülönben unalmasnak éreznék az életüket.

2020. aug. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nagyon nem normális.
2020. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktunk veszekedni. Párszor előfordult 10 év alatt, de extrém ritka, általában mindent meg tudunk beszélni, kulturáltan vitatni. Az általad felsorolt példában egyértelműen rosszul kezeled a helyzetet, nem kiabálni, meg veszekedni kéne vele, hanem fogni magad és elindulni, ha ő elkésik, az az ő dolga. Érthető, hogy ez téged zavar, de a részéről is érthető, hogy nehezen viseli, ha felnőtt emberként cseszegetik piti baromságokért. Következetesen kell kezelned - hiszti nélkül - és akkor majd ő is beleszokik, megtanulja.
2020. aug. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sajnos az általában nem opció, hogy elinduljak nélküle, mert az ő kocsijával szoktunk menni :D
2020. aug. 27. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!