Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezeljem ha szép lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem ha szép lányokat követ a neten?

Figyelt kérdés
Aztmondja tegnap barátom, hogy fuj nagyon csúnya XY ki is kell követnem. Mondtam neki hogy csak azért követsz lányokat mert szépek így hogy van barátnőd? Aztmondta hogy ez hülye női logika és csak minket zavar. Követ egy pár szép lányt és zavar hogy őket nézi, úgyérzem én nem vagyok elég neki azért néz másokat.
2020. aug. 27. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen vagy neki kevés. Ha olyan lelkialkat, mint én, akkor a legszuperebb szexistennő mellett is jól eső frissítés tud lenni egy kis képnézegetés.

Azt mondanám, beszélgessetek mélyebben, hogy miért csinálja, neked miért nehéz elfogadni... de olyannal, aki lesöpri annyival a problémádat, hogy hülye női logika, azzal nem tudom, hogy lehet dűlőre jutni.

2020. aug. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Itt nem az a baj, hogy követ szép lányokat, hanem ez a hozzáállás: "fuj nagyon csúnya XY ki is kell követnem"


Ez az a típusú pasi szerintem, aki ott hagy, ha felszedsz 3 kilót, akár szülés miatt is, mint Shobert Norbi. Én hagynám, gyerekes, felszínes, buta.

2020. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem fura, hogy lányokat követ a barátnője mellett. És az, hogy ezt be is vallja, az nettó surmóság.
2020. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!