Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged hogyan érintene, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged hogyan érintene, ha a párodról kiderülne, h fiatalabb korában az ellentétes nemű testvérével folytattak kölcsönös beleegyezésen alapuló szexuális viszonyt?

Figyelt kérdés

Mindig közel álltak egymáshoz és számíthattak egymásra minden téren. A közöttük lévő kötelék olyannyira erős, hogy kialakult közöttük egyfajta vonzódás, ami abban nyilvánult meg, h amikor éppen mindketten egyedülállók voltak, akkor segítettek egymáson szexuális értelemben is. Mindez azonban csak addig tartott közöttük, amíg legalább az egyikük nem talált párt magának.


Angol nyelvű oldalakon olvastam rengeteg tapasztalatot, beszámolót, amikből arra lehet következtetni, h a kölcsönösségen alapuló incesztus testvérek között sokkal gyakoribb, mint azt gondolnánk.. Viszont a társadalmi tabu mivolta miatt nemigazán van kitárgyalva sehol.


Szigorú értelemben csak a konszenzussal történő interakciókról beszélek, az erőszakot, visszaélést, bántalmazást nem vettem a képletbe..


Titeket sokkolna? Mit szólnátok hozzá? Hogyan fogadnátok?



2020. aug. 27. 13:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Lehánynám.
2020. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon rossz felmérést készítettél. Egyáltalán nem gyakori jelenség. Persze, ha inceszt szex történeteket olvasol, akkor annak tűnhet.

Nekem van nővérem, életemben nem fordult meg a fejemben, hogy szexuális módon hozzáérjek. Nagyon beteg dolog lenne.

2020. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Te vagy az, Cersei?
2020. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Elhagynám, vagy ha előtte tudom róla, akkor össze se jönnék vele. Szomszéd városból ismerek egy ilyen csajt. A testvére házas, a feleség tud róla és mégis nevelnek együtt gyerekeket. Csak ha én pl belegondolok, nekem rögtön az jut eszembe hogy ha a testvérével nem érezte gáznak és undorítónak, akkor a gyerekével se fogja annak érezni lehet. Félnék hogy a gyerek is részese lesz a dolognak. Már ezért se állnék le olyannal aki ilyet tett.
2020. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Biztos nagyon meglepődnék, aztán még jobban örülnék, hogy már ott tart a kapcsolatunk, annyira megbízik bennem, hogy ezt a titkát megosztja velem. Azon kívül nem érdekel!
2020. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Én valószínűleg soha többé nem tudnék hozzáérni.
2020. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Ott hagynám. Nem nyerő nálam az incest.
2020. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Nekem gyomorforgató, és nagyon beteg. Nem haragudnék rá, de kiábrándulnék belőle.
2020. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Az én párom is egyszer egy beszélgetés keretében elárulta, h tini koruk legelején kíváncsiságból megnézték egymás testét és megfogdosták egymás nemi szervét egy jópár alkalommal. Aztán amikor elkezdtek másokkal ismerkedni, akkor ez abbamaradt.

Furának tartottam, de nem itélem el őket ezért. Azt viszont már elitélném, ha pl 18 éves koruk után csinálták volna, v több is lett volna.

2020. aug. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%
Fúúj!!!!!!! Én otthagynám egyből!
2020. aug. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!