Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet ennek a pszichológiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek a pszichológiai háttere?

Figyelt kérdés
Volt már jópár komoly kapcsolat az életemben, de mindnek az lett a vége, hogy más kezdett el vonzani. Kiléptem mindből, nem csaltam meg a párjaim, viszont utálom magam emiatt, hogy nem tudok senkinél sem megmaradni, mert jön egy idegen és szimpatizálok vele. Nem, nem szexuális értelemben vonzanak, ez a „legrosszabb". 24 éves vagyok, és úgy érzem, hogy ideje lenne megállapodni, de mindig vonz az új lehetőség. A kapcsolataimban boldognak érzem magam egészen addig, amíg ezek a dolgok meg nem történnek... Mi lehet a baj, min kéne változtatnom?

2020. aug. 27. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan szeretnéd megtudni, mi ennek az oka, akkor ehhez inkább egy pszichológus segítségét kérd, mint a gyakori népéét.
2020. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
félelem az elköteleződéstől?
2020. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igazából az érdekelne, hogy volt-e már hasonlóan valaki, és ha igen, hogy oldódott meg.


A félelem az elköteleződéstől igazából tudatosan nincs meg, mert ha valakivel jól érzem magam, akkor csak vele tudom elképzelni a jövőm. Inkább az újdonság varázsa az ami ok lehet talán, viszont nem szeretem ezt magamban egyáltalán, és nem tudom, hogy ez változni fog-e.

2020. aug. 27. 15:23
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem köteleződsz el és más embereket közel engedsz magadhoz.
2020. aug. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha így akarod fejtegetni, nézd meg, milyen a szüleid kapcsolata, milyen kapcsolatod volt a szüleiddel, stb. Olvasd el Orvos-Tóth Noémitől az Örökölt sorsokat.
2020. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lachesys ***** válasza:
49%
Figyu, az teljesen normális, hogy más embereket is vonzónak tartasz akkor is ha párkapcsolatban vagy. Te a döntést nem tudod meghozni, hogy marpedig neked a mostani kapcsolatod a fontos, nem az, hogy egy másikba ugorj bele. Mintha mindig a jobbra várnál, azt hinnéd, hogy amint a lángoló szerelem elmúlik már nem jó a kapcsolat. Hosszú távú elköteleződés nem megy neked
2020. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség.Én is így voltam 24 éves koromban,aztán valami megváltozott mire 26-27 lettem.
2020. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem pszichológia hanem biológia! Ha stimmelnek a hormonjaitok sehova nem mész tovább!
2020. aug. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek a mindenkori kapcsolataim a szarok?
2020. aug. 28. 10:08
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, kérdezi, de SEMMIT nem tudunk rólad. Semmit. Ebből nem tudjuk megmondani, mi a baj.

Lehet, túl fiatal vagy. Lehet, a kötödési mintád rossz. Lehet, hogy a hormonok. Lehet, hogy még nincs elég önismereted, nem tudod, mit akarsz. Lehet, nem találtad meg azt, akivel összepasszolsz, lehet, nem voltál soha úgy istenigazából szerelmes. És lehet még egy csomó más oka és azoknak a kombinációi.

Ennyiből SENKI nem fogja neked megmondani, miért nem megy, mert 600+1 dolgot kéne tudnunk rólad és a kapcsolataidról. És akkor sem vagyunk pszichológusok megfelelő képzettséggel. Szóval, kérdező, ha valóban tudni akarod, miért van ez, vagy tarts önvizsgálatot, vagy menj el szakemberhez, de a legjobb lenne a kettő együtt.

2020. aug. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!