Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam neki hogy rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam neki hogy rosszul esik hogy nem hív engem?

Figyelt kérdés
Sűrűn haverozik késő estig, és van egy hely ahova én is rég el szerettem volna menni oda. És igazából semmi akadályát nem látom csak azt hogy a barátom nem hív. Mint vmi szingli parti, más nem megy késő estig akinek van barátnője, de ő igen, és olyanokkal akiknek ugyzsint nincs. Felőlem tartozhat hozzájuk de hogy zárjam le? Komolyan rosszul esik hogy ő késő estig ott van sokszor és még 1x se hívott el engem is. Azok a srácoknak sincs senkijuk, amelyiknek van abból a körből az se megy el velük késő estig de az én párom igen. Szerintetek?
2020. aug. 27. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont így.
2020. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagyis?
2020. aug. 27. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Fogod, és szépen elmondod neki, hogy téged ez zavar, ahogy itt is leírtad. Ha nem jó a kommunikáció, akkor már rossz a kapcsolat.
2020. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom mióta vagytok együtt, de egèszen biztosan nem szerelmes belèd, csak úgy vagy neki. Különben nem akarna sűrűn, kèső estig haverozni ahelyett, hogy veled legyen.


Egyèbkènt a kèrdèst sem èrtem. Fèlsz vele megbeszèlni valamit? Mègis hogy mond el? Èrtelmes magyar mondatokkal. Egyèbkènt fogadni mernèk, hogy semmire se mèsz majd vele, úgy is kidumálja, ès te leszel a rossz, hogy korlátozni akarod. De ne legyen igazam.

Mindenesetre egy beszèlgetèst mindenkèpp megèr a dolog, aztán az eredmènyek fènyèben eldöntheted, hogy akarsz-e ilyen kapcsolatban èlni.

2020. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De ha ilyeneket kérek az még nem korlátozás?

Nekem normálisnak tűnik de értitek ha nem engedem mert én nem így gondolom normálisnak az már korlátozás, nem?! :/

Ez olyan felfoghatatlan nekem hogy este sokáig oda legyen.. Mert ő inni akar... Nekem kiabrandito, így a jövőt se látom jónak..

2020. aug. 27. 23:34
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Mièrt lenne korlátozás? Nem arról van szó, hogy nem engeded, hanem egèszen egyszerűen elmondod róla a vèlemènyed. Hogy te ezt túlzásnak èrzed, rosszul is esik, nem látsz jövőt egy ilyen kapcsolatban stb. Ha nem tudtok ebben kompromisszumra jutni, akkor döntenek kell, hogy szoksz, vagy szöksz.
2020. aug. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg rossz valami a kapcsolatban és nem mersz szólni róla, mert ő megharagudna hogy korlátozod?...
2020. aug. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!