Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felregisztrált társkeresőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felregisztrált társkeresőre mikor összevesztünk? Ezt elengednétek?

Figyelt kérdés

Párom lebukott, hogy regisztrált társkereső oldalra, amikor összevesztünk.

Először tagadta,hogy nem tudja mi az, hogy van az ott, de utána meg törölte magát. Abban biztos vagyok, hogy nem volt régi neki a regisztrációja,akkor csinálhatta amikor összevesztünk. Ilyen miatt már nem nagyon bízom benne. Van értelme ezt megmenteni így, hogy ez volt,van?


2020. aug. 27. 23:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem érdemes. Árvaházba se akarok bemenni, ha összeveszek anyámmal.
2020. aug. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha én szeretek valakit és összeveszek vele, nem fogok a társkeresőre regisztrálni néhány órával később sem.
2020. aug. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem a te pasid csapata a szelet nekem? Ki a kereszt neve kezdő betűje?!

Komolyan! Persze egyedülállóként mutatkozott be, de nagyon szidta a nőjét chaten, és egyebek, egyebek... 😂

2020. aug. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Mi* a kereszt neve kezdő betűje?
2020. aug. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Ja arra én jöttem rá hogy nős.

Először tagadta, azután kifakadt. Leírta mennyire beteg a nője stb... stb...

2020. aug. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
A hölgyeket elnézve, ezt a srácot el kéne engedni :D
2020. aug. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
De már elküldtem a francba szóval csak néhány screenshottal tudok neked szolgálni. Ilyen pasi nem kellene akkor sem ha aranyból volna 😂
2020. aug. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok, de köszi
2020. aug. 28. 01:03
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint te is fent vagy? Vagy honnan tudod? Biztos mérgében félre akart lépni...
2020. aug. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
80%
Na igen,hogy derült ki, hogy rajta van? Társkeresőre akkor regisztrál valaki, ha már nem érzi jól magát a jelenlegi kapcsolatban. Csak idő kérdése mikor lép le.
2020. aug. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!