Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én lennék túl hisztis mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék túl hisztis mert a stressz miatt nincs kedve szexelni? lány vagyok

Figyelt kérdés

22L vagyok, barátom 24F és 2 éve vagyunk együtt. Eleinte folyamatosan mindenhol egymásnak estünk, még akkor is rám mászott mikor frissen műtött sebe volt, tényleg semmi nem volt kifogás. Mostanság ez nem így van. Átlagban heti 2-3 szex az megvan, de most például 1 hete nem volt semmi, mert melóváltás közepén van és ezen stresszel, hogy jól döntött-e.

Én úgy tudom a férfiaknál a szex is stressz levezetés, ilyenkor mégis teljesen elzárkózik és érződik, hogy semmi libidója.

Ettől függetlenül viszont bújik nonstop, bókol, szeretget, tehát nem kihülést gondolnék válasznak, mert minden más módon érezteti, hogy oda van értem.

Mégis néha hiányzik az a fajta intenzivitás ami az elején volt, mikor tényleg a legrosszabb pillanatainkban is egymásnak estünk, most meg mióta együtt élünk ez megváltozott.

Néha van kivétel, múltkor jöttünk haza egy házibuliból hajnal 4-kor és itthon teljesen egymásnak estünk, tehát nagyritkán vannak még ilyenek, de nem tudom...


Ez jogosan esik rosszul, vagy legyek türelmesebb? Máshol is előfordul, hogy szarabb időszakban 1-másfél hét kimarad?


Köszi,

22L


2020. aug. 28. 09:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Te aztán remek, támogató pár vagy
2020. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
A stressz teljesen agyon tudja vágni a libidót drága, annyira hogy fel sem áll. Persze ez embere válogatja, de én is átéltem hasonlót. Akkoriban a munkahelyemen határidős projekt volt és az állásom múlott rajta és minden percben azon járt az agyam mit hibáztunk el.Amikor vége lett a munkának és kifizettek akkor megkönnyebbültem és visszatért minden a normális kerékvágásba.
2020. aug. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Még ha egy hónap lenne, azt mondom jogos, de így?

Tamogast!

N28

2020. aug. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, hogy a párommal 3 hétig nem volt szex, mégsem hisztizett egyikünk sem. Te ezt hogy bírnád ki? Gondold már el, hogy milyen neki így dolgozni, aztán hazamegy, de ott sincs nyugalom. N
2020. aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4%
Na pont ezért kellene neked egy érett, felnőtt, FÉRFI.
2020. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Legyél türelmesebb.
2020. aug. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Undorítóan viselkedsz, kérdező, tényleg egy ilyen önző pi..át érdemel a párod? Lefogadom, hogy amikor te vagy stresszes, akkor elváros tőle, hogy támogasson, de most megmutattad, hogy fordított helyzetben nem számíthat rád, mert akkor is csak a saját nyomoroddal vagy elfoglalva.

Remélem észbe kap és rájön, hogy jobbat érdemel nálad.

2020. aug. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy várhatod el tőle hogy ilyen körülmények között el tudja engedni magát és tudjon szexelni? Elég gyerekes a hozzáállásod.
2020. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A szex nem feszkó levezető. Ha stresszes vagy úgy igazán, a legutolsó dolog, ami eszembe jutna a szex. 30f
2020. aug. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem véletlenül mondom én, hogy 0 a szexuális kultúra az országban...
2020. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!