Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tulreagalom az alabbi programo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulreagalom az alabbi programot vagy sem?

Figyelt kérdés

A ferjem a volt felesegevel es 2 gyerekevel esti turara keszul. Igaz lesznek ott még masok is, gyerekek baratai, szulok, de nekem akkor is nagyon rosszul esik, hogy miert nem a ferjem a gyerekekkel megy, miert kell a volt feleseggel kozosen tolteni tobb orat ejszaka erdobe turazni?

En jelenleg terhes vagyok, ferjem szerintem jelentoseg tulreagalom ezt es nem kezelem felnott modjara a dolgot.

Szerintem eleg furcsa hogy en terhesen itthon ulve ezt vigyorogva fogadjam hogy ok milyen esti programot csinalnak.

Ha a gyerekekkel menne csak, az ,,nem erdekel,, menjen nyugodtan.


2020. aug. 28. 13:02
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
59%
Elég furcsa... én tuti nem örülnék neki.
2020. aug. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
23%

Idióta vagy, mert összeálltál, és még fel is csináltattad magad egy ilyen pasival.

Le fog lépni, ha nem az exével, akkor mással.

2020. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
50%

Te álltál önként össze egy gyerekes férfivel.

A gyereknek ez egy ritka alkalom, hogy közös programja van a szüleivel. MMiért sajnálod tőle? Nem kettesben mennek, hanem más szülőkkel, gyerekekkel.

Igaza van a férjednek.

2020. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
85%
Nézd meg majd a gyereked hogy fog örülni az apjának, na az előző két gyereke is ugyanúgy.
2020. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
De nem a gyerekekkel van problemam. Veluk szokott maskor is programozni, szoktuk egyutt is, szoktak 3asba is, kettesbe is, mikor hogy. Azert sosem szolnek.
2020. aug. 28. 13:33
 6/53 anonim ***** válasza:
56%

Ez így nagyon gáz helyzet. Férfi létemre mondom: nem reagálod túl, kérdező. És ha napközben kirándulnának, ugyanezt mondanám.


Az más kérdés, hogy az efféle dolgokról akkor kellett volna beszélnetek, mikor még nem volt tervben a közös gyerek.

A férjed pontosan tudja, hogy most kiszolgáltatott helyzetben vagy, nehezen szánnád rá magad, hogy kivágd, mint a sz...ó macskát. Mert kb. ezt érdemelné. És most kőkeményen visszaél a helyzeteddel.

2020. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
55%
Akkor most már végképpen nem értem. Máskor is mennek hármasban ide-oda. Most csoportosan mennek és zavar. Te most komolyan azt hiszed, hogy a többi szülő és gyerek jelenlétében behúzzák egymást a bokorba dugni? Kezeltesd magad.
2020. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
89%
Ha szeret téged, bárhol és bárkivel legyen is együtt, nem fog megcsalni. Miért félsz, adott már rá okot, hogy kételkedj a hűségében? Vagy a volt feleség próbálja visszaszerezni őt?
2020. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:

Beszeltunk rola korabban, fel sem merult ilyesmi hogy megtortenhet. Nyilvan egy fellepes, ballagas, eskuvo mas lenne. Eskuvobe is voltunk mar mindannyian egyszerre.

Nem kezeltetem magam, nyilvan gondolom nem vonulnak felre. Akkor is bant hogy mint egy csalad elmennek en meg fel ejszaka ezen kattogok itthon egyedul.

2020. aug. 28. 14:30
 10/53 A kérdező kommentje:
Nem ketelkedek a husegeben. Igazabol a ex rosszindulata zavar mert ilyen helyzetekbe rajtam nevet hogy a parom ,,ugrik,, a gyerekek utan es ezeket ecseteli masoknak hogy o barmit eler nala. Mindig velem foglalkozik, irigy ram. Visszaszerezni nem akarna, eselye sem lenne. 5 eve kulon vannak.
2020. aug. 28. 14:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!