Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Férjemmel 4 éve vagyunk együtt, pont ma van az évfordulónk. Van egy 1 éves fiunk, március óta házasok vagyunk.

A rózsaszín köd rég elmúlt, de még eléggé szeretjük egymást.


Kb 2 éve volt egy oltari nagy vitánk. Van egy csaj a régmúltjából, aki felbukkant, elkezdtek viberen beszélgetni. Nem tudom miről, csak annyit láttam, szivecskéket küldözgetett neki a csaj, meg olyat írt ha állva csinálják, akkor férjem nem csal meg engem, mert nem feküdtek le egymással.... na ez a mondat nálam kiverte a biztosítékot. Balhé lett belőle, a csajt hanyagolta is.


Ám a közelmultban feltünt egy exe.

A csajra nagyon pikkelek, elilvastam a beszelgetést. A csajnak is ott a 2 gyerek, az egyik ráadásul 2 honapos, a másik 2 éves. Férje éjjel nappal dolgozik, meg szar is a kapcsolat, férjemnek kezdett el irogatni, de szar az élete, régen minden jobb volt. Férjem diplomatikusan lerázta. Ez ment egy darabig. Ám ma kiakadtam.

Közös gépünkön dolgoztam, ahol férjem fb-ja van bejelentkezve, és ha írnak neki, jelzi egy kis ablakban.

Na a csaj megint előkerült.

Egyből, h unatkozik, stb stb...

Azt előhozta a szex témát. Na ott bekapcsolódtam az olvasásba, ha gáz ha nem. Férjem eleinte még írta neki, hogy rég volt, azota a csajnak is család, neki is, stb...

Na azt a csaj belelendült, hogy amikor itt meg ott csinálták, meg stb... férjem "megadta magát", elkezdtek a multjukról beszélgetni. Azt a csaj h épp zuhanyzik, meg h küldene képet, csak nem mer, mert magabol indul ki, ő nézegeti férje kivel mit beszélget, mikor hol van, stb. Azt h beszélgessenek viberen, azt én nem tudom meglesni a gépről. És férjem belement. Azóta folyamat elérhető viberen, ezzel a csajjal amit beszélt fbon, azt pedig törölte.


Én így az évfordulónkra készültem ajándékkal, sütöttem főztem, a gyereket estére anyám bevállalta, elterveztem mindent. Erre ezt olvastam. Hidegzuhanyként ért. Férjem is tudja, hogy évfordulónk van, már tegnap is beszéltünk róla, ma is.


Az exem ugyan így csalt meg anno... titokban beszélgetett csajokkal, exekkel, azt meg is lett az eredménye, így mégjobban nyomaszt a tema.


Szerintetek?


2020. aug. 28. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Nem szép dolog amit a férjed tett, de egy kicsit te is dobd be magad, hogy újra legyen egy kis szenvedély.

Utána azért kérdezd meg hogy megéri ezt elbukni? ;)

2020. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szebesíteném a dolgokkal. Nem igazán bíznék többet benne, bármit is mond.
2020. aug. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok jóra nem kell számítani, mert a férjed benne van a dologban. Ha szembeesíted csak óvatosabb lesz.
2020. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezaz, hogy az exem miatt a bizalmi szintem a beka segge alatt.

Ő ezt nagyon jól tudja.

Ha szólok, csak egy orbitalis veszekedés lesz, mar látom.

Gondolkodtam, hogy fbrol tiltom a csajt a profilján, vibert szintén, a számát kitörlöm. Erre úgyis rájön, megint csak veszekedés.

Gondolkodtam, a csaj férjének írni, de levágós, hogy én szoltam, szintén veszekedés.

Így meg most valahogy nem tudok a szemébe nézni....

Majd csak este jön haza a munkából.

2020. aug. 28. 18:07
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Kár, hogy nem fotóztad le a beszélgetést.Én biztos, hogy elküldeném a csaj férjének. Kit izgat ha tudja, hogy én küldtem. Ennek a házassághoz sok reményt már nem fűznék ha a férjed kifelé kacsingat.
2020. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg mi történt!
2020. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Este hazaért, megvacsorázott, lefürdött, én már ágyban voltam, nem mentem ki hozzá.

Bejött a szobába, elfeküdt, bujt, hogy szexelni akar. Na azt akkor kifakadtam, hogy velem szexelne, de közben meg az exére gondolna? Vagy egyenesen az exe izgatta fel, azt ha nincs ló jó a szamár is, beérné velem?!

Csak pislogott, azt úgy hellyel közzel megbeszéltük a dolgokat, a vibert törölte a telefonjáról. Bizalmatlanabb leszek az biztos ezek után :(

2020. aug. 29. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!