Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóvá tennétek?

Figyelt kérdés

Párom közölte üljek hátra az autóba mert a 12 éves gyereke megy elöre. Mondom ok. De nem tetszett. Elöre engedtem volna magamtól is ha normálisan momdja. De hagytam. Másnap a gyerek megint elém ugrott hogy márpedig ö ül elöl.


Ha normálisan momdja, légyszives ülhetek most elöl egy szabat nem szólok magam momdom neki hogy ülj.


2020. aug. 28. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a tesóimmal veszekedtünk utoljára azon, hogy ki ülhet előre :D
2020. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Soha nem jönnék össze gyerekes emberrel.
2020. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem ez gaz, mi a parommal ha viszunk valakit (barkit), egyikunkben se merul fel, hogy barmelyikunk is hatra ulne a vendeg helyett. A szabad helyek hatul vannak, oda ulhet, aki velunk jon. 🤷‍♀️
2020. aug. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Elöl balesetveszélyesebb.
2020. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Ez van akkor amikor valakinek olyan párja van akinek már van egy gyereke. Súgom halkan a java még csak most jön. Mindig örökös második-harmadik leszel.
2020. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Mint az óvodába
2020. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe, a gyerekek ilyenek.

De hogy a párod leosztja a lapokat, az elgondolkodtató.

Nekem a gyerekeim maguktól is tudják ilyenkor, hogy hol a helyük. Hátul. Ne veszekedjetek ilyenen, ne szólj a párodnak, mert úgysem érti benne a lényeget. Valószínű nem vagy túl fontos neki.

2020. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Gáz amúgy...
2020. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az alaptiszteletet megérdemled mondd meg nekik nyugodtan hogy kérjen meg hogy ülhet e elől? A jómodor úgy látszik hiányzik belőlük de az gáz hogy a pàrodból is mert a gyerek úgy fog beszélni ahogy az apjàtól làtja. Finoman szóvá lehet tenni mert különben a gyerek a fejedre nő. Nem teleltél a s..ggükben egyiknek sem.
2020. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Az embernek a gyereke az első. Ha az enyém szeretett volna elöl ülni akkor Ő is elöl ült volna. Felnőtt ember vagy, nincs nagyobb problémád?
2020. aug. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!