Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nagyobb bűn a pofon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nagyobb bűn a pofon, mint a felelősség teljese hárítása?

Figyelt kérdés

Ezerszer mondtam a barátnőmnek, hogy munka közben, kapkodva nem lehet normálisan főzni (home office), nem elég fél óráig főzni a csirkehúst. Mégis rendszeresen megtette, mígnem iszonyatos beteg lettem tőle: egy egész éjszakán át hánytam, ki kellett hívni az ügyeletet, egy hétig volt hasmenésem is. Ő megúszta 2 nap hasmenéssel.

Nem képes beismerni, hogy felelős ezért, vonogatja a vállát és nyíltan megmondja, hogy nem fog semmin változtatni. Szerinte ez csak egy kis vírusfertőzés volt, mert a csapatépítőjük után többen voltak betegek hasonló tünetekkel, onnan hozhatta haza.

De szerintem szalmonella fertőzés volt nyilvánvalóan, és nagyon szépen könyörögtem, hogy főzze 1-1,5 óráig húst, anyám is egész délelőttöket töltött a konyhában, nem fél órás művelet ez.

De nem, csak hárít tovább, bevallom, kicsúszott pár csúnya, sértő mondat belőlem, de csak a kétségbeesés mondatta velem, mert tényleg nagyon beteg voltam, mire ő meg mondott egy olyat, hogy "hülyegyerek", én akkor nem bírtam tovább és adtam neki egy pofont. Azóta gyűlöl, minden közös ismerőst ellenem fordított, mindenki még engem tart hülyének. Miért nem ért meg senki?


2020. aug. 28. 21:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Komolyan vagy olyan segghülye, hogy megeszed a húst, amin látod, hogy nyers?
2020. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
mert a fizikai bántalmazás primitív dolog?!
2020. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem látszott, hogy nyers, de fél óra alatt nem sül át rendesen, ezért alattomos.
2020. aug. 28. 22:02
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy valamit mondjál már meg nekem: te mi a büdös f.ért nem állsz oda a tűzhely mellé és főzöl?
2020. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugye csak kamu?

De hogy életedben nem főztél, az 1000%.

2020. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Csirkehúsnak félóra elég,teljesen át lesz sülve 😀 söt,még megis pirulhat.persze elkészitési módtól is függ..

Na de ennyiért megpofozni,primitív dolog..

2020. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Lachesys ***** válasza:
95%

Nos. Abban egyedül igazad van, hogy nem elég fél óráig főzni a húst, mert nem lesz kész, de kétlem H ettől kaptál szalmonellat, fel óra alatt rotyogo vízben azért elpusztul az. Amúgy kamuszagu a sztori, mert a FOTT hús szépen elrotyog magában, ezért szeretek húslevest főzni, az előkészületek után igazából tök mindegy H két óráig fő a leves, elég fél óránként ránézni, ennyi, semmi nincs vele, nem kell ott állni mellette. Szóval simán lehetne home office van főzni.

De az, hogy megütötték, vállalhatatlan. Verbális inzultusra fizikával reagálni , főleg férfiként nővel szemben ultragaz, agresszió kezelési problémáid vannak.

Az meg a másik, hogy sosem lennék olyan pasival, aki nem tud főzni, de azért kovetelozik. És nem vagyok traveladdict insthercegno, csak egy átlagos, dolgozó lány, aki egy szinten átlagos, dolgozó sráccal el EGYENRANGU párkapcsolatban.

2020. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Kókuszolajra rakja a húst seprenyőbe, majd vizet vagy bort öntöget rá, és fél óra múlva viszlát. Vagy valami ragut, pörköltet csinál, az is fél óra neki onnantól, hogy felteszi a tűzhelyre...
2020. aug. 28. 22:36
 9/22 anonim ***** válasza:
50%
helyett*
2020. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Lachesys ***** válasza:
100%
Ja hogy süti elotte. A csirkemell fel óra alatt tökéletesen atsul/megfo. Amikor levest főzök, abban comb, szárny, farhat van. Múltkor kacsamellszeleteket sütöttem, az is kész lesz fel óra alatt. Ilyen szempontból csak meg gazabb így, hogy megütötték.
2020. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!