Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem esett nagyon rosszul? Vagy csak túl reagálom?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören

Párom el ment dolgozni ma, már tegnap mondta hogy lehet nem lesz netje és nem tudunk beszélni. (Utána vett) Szokott jelezni ha beért most az se volt, nem kerítettem neki nagy feneket mért úgy voltam vele lehet nem jó a net neki, persze egy idő után aggódni kezdtem. Azt tudni kell a páromról hogy határon túli és győrbe jár át dolgozni... És tegnap kaptuk a hirt a határzárásról... Én egyből össze törtem sírtam egész nap hogy megint lehet nem fogom látni, írtam neki is hogy nagyon mély ponton vagyok és csak arra vágyok hogy megöleljen. Persze nem írt egész nap (Mert ugye nem volt neki net)

Este hazáért (hozzájuk) én akkor már 10 perce lestem az ablakból a kocsit hogy remélem nincs baja mert egész nap nem jelzett...

Mikor láttam megállni az autót nagyon megörültem futottam le hogy megöleljem, nem azt kaptam amire számitottam... egyből elment mellettem ledobta a táskát és elkezdte mondani hogy szar napja volt,fáj a feje,fáj a lába. Én mentem utána hogy mit segítsek hogy tudok? Mondta keressek fájdalomcsillapítót , mentem keresni de mivel szlovákul van írva nem tudtam mi az, persze nem találtam... utána morgott velem hogy hagyjam abba akkor a keresését. Próbáltam vele beszélgetni, azért is lecseszett hogy neki most válaszolni sincs hangulata meg beszélni sincs...utána bement a szobába, mondtam neki a határzárat hogy lehet megint lesz erre csak annyit mondott hogy hát jöjjön csak nem érdekli :( nagyon rosszul esett mert én e miatt sírtam egész nap hogy lehet nem látom megint sokáig és mennyire fog hiányozni.

Még tudom érteni hogy rossz napja volt de utána még meg is nézte miket írtam neki a nap folyamán és semmi... Még annyit se kérdezett hogy jól vagyok e? Persze ezek után elkezdtem megint sírni, erre annyit mondott hogy ne szipogjak már vagy menjek a másik szobába szipogni.

Én megértem hogy melóból jött és fáradt volt ezért akartam segíteni neki ahogy tudtam de ez nagyon is rosszul esett.



2020. aug. 29. 10:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Ez sem nem rövid, sem nem tömör.

Neked nincs semmi dolgod, munkád, hogy egész nap van időd ilyen baromságokon agyalni?

2020. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Ugyan, fejezd már be. Nagyon túlreagálod. Minek kell cseszegetni, ha mondta, hogy rossz napja volt? Ha a párod érdekei a fontosak, akkor békén hagyod és nem nyavajogsz.


Nem írt egész nap. Igen? Mert nem ért rá, dolgozott. Te mit csináltál aznap? Foglald el magad.

2020. aug. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Suliba járok (ami még nem kezdődött el) de nem egész nap ezen agyaltam... csináltam a dolgom elmentem boltba és takarítottam.
2020. aug. 29. 10:46
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Na, akkor meg megértheted, hogy ő dolgozott és nehéz napja volt. Van, amikor azzal tudod kimutatni a szereteted, ha hagyod egyedül pihenni. Nem mindig az a törődés, ha folyamatosan nyaggatod a másikat.
2020. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Hiszti.
2020. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
De egy bunkó palid van. Mondjuk te is túlzásba viszed a rinyálást
2020. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Alapból nem szokott így viselkedni azért lepett meg akkor ha nagyon szar napja volt se beszélt így.
2020. aug. 29. 11:00
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Hát kérdező, ha dolgozol, majd megérted.


Ezért rossz amúgy egyetemista csajjal lenni, mert kb ráér egész nap és azt hiszi másnak is az a legfontosabb dolga, hogy nyomkodja a telefont. Majd lesz neked is olyan, ha lesz állásod, hogy jön egy hirtelen munka vagy valami gáz szitu és a legutolsó dolog, ami eszedbe jut, a telefonod bsztatása... Aztán ha jól felcseszik az agyad, sajnos előfordulhat, hogy hazaviszed ezt a hangulatot.

2020. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szereted... De eszedbe se jut megkérdezni, hogy mi volt? Lehet, hogy könnyebben megértenétek egymást, ha beszélgetnétek is néha.
2020. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Hat nem tudom, itt minden valaszolo ilyen mufurc-e egy munkanap utan, vagy mi van, de mi meg egy szar es faraszto nap utan is megoleljuk egymast otthon, aztan mindenki atoltozik, zuhany, kaja stb es elhisztizzuk egymasnak, miert volt annyira rossz a nap. Nem bunkozunk a masikkal sosem. A “legdurvabb” eddig annyi volt a paromtol, hogy kozolte, hogy most nincs kedve beszelni rola, mert csak megint felidegesitene magat, majd holnap elmondja, aztan leult nyomkodni valami mobilos jatekot es ennyi, de nem bunkozott, ha barmi massal kapcsolatban mondtam valamit :D
2020. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!