Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Javasolnatok parterapiara szakembert Szegeden, Kecskeméten vagy Budapesten?

Figyelt kérdés
2020. aug. 30. 01:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Majd mi megoldjuk a gyakorin nem kell semmiféle párterapeuta :) Bocs nem volt komoly:)

Nem tudok de holnap utánakérdezek vagy max hétfőn.

2020. aug. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten Farkas Peter parkapcsolati trainert keressetek, batran ajanlom ot! :)
2020. aug. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden a Remény utcában voltunk, a doktornő nevére már nem emlékszem, de most is ott van a rendelő, a minap arra jártam. Volt közös beszélgetés is, feladatok, és volt mindkettőnknek külön pszichológusa, akikkel négyszemközt is beszélgethettünk.
2020. aug. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeged, Veresács u 21. és nem Remény utca. Előző voltam.
2020. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki priviben írt, annak válaszolnék. Bocsi, de soha nem válaszolok privire. A párterápia drága és csak akkor hatásos, ha mindketten akarják. Nagyon hasznos, mert rávilágít olyan hibákra, amit magatokban nem vesztek észre és közösen nem tudtok megoldani.
2020. aug. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

En irtam priviben :D


Es ti kb hany alkalmon voltatok? Csomo embertol hallottam, hogy nekik eleg volt ketto, de nekem ez valahogy olyan kevesnek tunik.

2020. aug. 30. 10:36
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Kb. 6-8 alkalommal voltunk, kaptunk feladatokat is, amiket otthon meg kellett oldani.

Azzal kezdik, hogy céljuk nem a házasság megmentése, (persze, nekik is ez a siker), hanem az, hogy felismerjék a felek, lehet-e a továbbiakban változni, változtatni, vagy békében jobb szétválni. Nekünk az utóbbi lett. Rengeteg mindent felismertünk általuk, azt is, hogy az évek során nagyon eltérő irányba fejlődtünk, teljesen mások lettünk.

Tényleg mindent megtettünk a kapcsolat megmentéséért és emberi módon, barátokként váltunk le, ami meggyőződésem, hogy nem ment volna a terápia nélkül, ami rengeteg mindenre rávilágított. Mivel vannak gyermekeink is, ezért nem mindegy, hogyan váltunk el. Azóta is jóban vagyunk, bár mindketten másik kapcsolatban. Ez az élet rendje, ami nem megy, el kell engedni.

2020. aug. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!