Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél? (fura kérdés)

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy a párod meg szeretne osztani veled valamit, de fél, hogy felidegesít, megalázod bunkó, flegma stílusban. Aztán egyszer mégis elmondja, hátha kellemesen csalódik, de sajnos beletrafál és tényleg sikerül felidegesítenie. Az őrlődésének tudatában kevésbé beszélnél vele bántóan, vagy még jobban? Ha kedves lennél, akkor honnan tudja, hogy komolyan gondolod, vagy csak próválod kímélni?

2020. szept. 2. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem a kérdést, az baj?
2020. szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy zavaros :(
2020. szept. 2. 17:30
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Én soha nem reagálok semmire bunkó, flegma stílusban. És ezt a párom is tudja. Innentől kezdve nincs értelme a kérdésnek.

Az meg nevetséges, hogy valaki csak azért legyen veled kedves mert te őrlődtél rajta hogy elmondj neki valamit. Mi vagy te, kisgyerek aki intőt visz haza?

2020. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Én úgy oldom meg, hogy nem járok ostoba tini szintű minózákkal, akik nem mernek elmondani valamit.
2020. szept. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szóval...


egyszer egy nap a férfinak elege lesz nem bírja tovább...vacilál elmondjam vagy ne?? egye fene elmondom...


férj: Kicsim minden este spagetti van bolognaival, de a tésztát egyszer sem vagy képes mindig megfőzni és ragad is nem "al dente", és hozzá még azt a k**úrva bolognait is elrontod pedig készen veszed az üvegeset boltban....


Mikor tanulsz már meg egy tésztát kifőzni legalább? A munkahelyemen a férfiak feleségei 3 fogásos vacsit készítenek te pedig egy tésztát sem tudsz megfőzni rendesen...


a feleség:

a feleség sajnos rosszul vette a dolgot....b**asszki mi vagyok én egy k**úrva szakács, hogy vacsorákat főzőcskézzek neked???

2020. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem mindegy, h mi az, amit elmond. Ha egy megcsalásról szeretné kiönteni a lelkét, akkor biztosan nem lennék vele kedves.

Bunkó módon biztosan nem viselkednék, annak szerintem semmi értelme. Ha nem is tetszett a mondandója, az őszinte véleményem nem bunkó módon, flegmázás nélkül is ki tudom fejezni.

Az, h örlődsz rajta, még nem ok, h valaki kedves legyen veled ezért.

2020. szept. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Munkahelyet szeretnék váltani
2020. szept. 2. 18:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, utána nem tudnám hogy csak teszi a jó fejet vagy tényleg komolyan gondolja-e. Maradj ugyanolyan, állj ki a véleményed mellett és ne "nyalj" utána neki. Maximum kedveskedj neki valamivel bocsánatkérés gyanánt aztán annyi.
2020. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Munka helyet akarsz váltani és a csajodtól kell engedélyt kérned? :O

Itt mindig a független jól kereső karrierista csajokról hallok szóval semmi gond azzal ha nem lesz meló helyed pénzetek van dögivel amíg nem találsz másik melót.

Illetve azt írtad váltani alias már lenne is másik hely...hát akkor meg?

Közös kasszán vagytok?Ha nem akkor pláne semmi köze hozzá.


A kapcsolatotok nem ér semmit...ilyen csajt találsz bárhol.De ha a másik helyen jobban keresel akkor még az utszélivel is jobban jársz.


Ezt csak azért mondom mert írtad h lekezelő veled...hát nem tudom akkor miért nem a "barátaival van helyetted".


Na irány küld el holnap reggel a főnököd a fszba...azt otthon az asszonyt is.Új melóhoz meg sok sikert!Töltődj fel önbizalommal és találsz értelmes nőt is.

2020. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!