Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfelejtette hogy ma találkozunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtette hogy ma találkozunk?

Figyelt kérdés
Barátommal ritkán találkozunk mert neki kevés is elég. Egész nap nem csinál semmit, semmi dolga. Napokkal ezelőtt megbeszéltük hogy ma találkozunk, erre mondja hogy elfelejtette. Én készültem stb. Jogos hogy megsértődtem?

2020. szept. 3. 20:14
 1/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
96%
Hogy a p#csába ne lenne jogos. Ez neked barátod?
2020. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Csak nem érdekelte.
2020. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Biztos, hogy ő a barátod, nem lehet, hogy csak (elfelejthető) szexuális partner vagy neki?
2020. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem kapcsolat. 🙃

A kevès is elèg neki annyit tesz, hogy jó vagy 1-2 hetente egy egèszsègügyi menetre, aztán kèsz. Arra sem vennèk mèrget, hogy otthon volt, ès nem csinált semmit...inkább mással volt ő.

2020. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ti nem vagytok kapcsolatban, csak ezt ő nem közölte veled.
2020. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelsz.

Akinek fontos vagy, soha nem fogja elfelejteni.

Dobd ki

2020. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,jogos a sértődésed.
2020. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jogosan akadtál ki.
2020. szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs azzal baj, ha neki elég a kevés, de ha neked nem, és kizárólag te alkalmazkodsz hozzá, az hamar ide vezet. Ha nem változtat, nem érdemes tovább foglalkoznod vele
2020. szept. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!