Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal másfél éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal másfél éve vagyunk együtt. Az előttem lévő barátnőjével több mint 4 évig voltak együtt... Már 4 éve annak hogy szakítottak... kellene aggódnom?

Figyelt kérdés

Nos a lényeg, hogy egy laptopot használunk és néha bejelentkezve marad facebookon... tudom hogy csúnya dolog, de olyankor rápillantok, hogy kikre keresett rá facen... sajnos már többször is előfordult, hogy az említett exére keresett rá (kb fél év alatt 4-5 alkalommal is)

Kellene aggódnom?

Persze ment a tipikus szöveg az exéről, hogy milyen rossz volt vele a kapcsolata, meg mennyire egy őrült volt, stb... ezért nem értem hogy akkor miért keres rá szinte havi szinten...

Eddig teljesen bíztam benne, de mióta látom hogy ennyiszer rákeres arra a nőre, elkezdtem elbizonytalanodni az ő szerelmével kapcsolatban... volt valakinek hasonló, vagy valami tapasztalata?


2020. szept. 3. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ezzel még nincs baj. Megnézi, mi van vele, mert mégiscsak az élete része volt 4 évig. Ha nem beszélget vele, odafigyel rád, nincs más gond a kapcsolatorokban, akkor engedd el. Majd lassan megunja.

Én is ránézek néha exeimre, bár nem ennyiszer, csak ha évente 1-2 alkalommal eszembe jut valamelyik, hogy vajon mi van velük. Pedig lassan 5 éve együtt vagyunk párommal, sőt, már valójában vőlegényem. Szeretem, sose csalnám meg, semmi oka nem lenne féltékenykedni.

2020. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem aggódnék, csak ha napi szinten nézné. Szerintem ezt majdnem mindenki csinálja.
2020. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nincs miért aggódnod. Én nőként mondom, h olyan exemre is néha napján rákeresek akivel még anno én szakitottam annyira elviselhetetlen volt de egyáltalán nem érzek már irántuk semmit, puszta kiváncsiság mizu velük :D

4 év meg rengeteg idő.. vele meg nélküle is.

Ne agyalj ilyeneken ;) Te esetleg nem keresel rá régi haverokra, csoporttársa, exre kiváncsiságból mennyit változtak, lette-e kapcsolatuk?

24N

2020. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek. Most kicsit megnyugodtam.

Nekem azért volt fura mert én nem szoktam rájuk keresni, eszembe se volt sose xd igazából még volt osztály társaimra se, se senkire, ezért is lepődtem meg, hogy ő meg ilyen gyakran nézegeti, holott elmondása alapján egy borzasztó rossz kapcsolat volt és a 4 év alatt többször is szétmentek, aztán újra összejöttek, stb... ezért kezdtem el aggódni...

2020. szept. 3. 20:58
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

szerintem sincs ebben semmi.. nem napi/heti/havi szinten csinálja.


Eszébe jut néha valszeg, gondolom szimpla kíváncsiság, hogy mi van vele, de nem kell ebbe belelátni többet. Sokan keresünk rá néha-néha régi barétokra, osztálytársakra, akár exekre is.


Ha nem gyakori, nem beszélget/találkozik vele, szerintem ne csinálj ebből problémát, semmit nem jelent.

2020. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Ó, ha tudnád, kikre nézek én rá időnként...

Ez pusztán kíváncsiság. Ettől még nem akarja az ember lecserélni a kedvesét, lehet minden a legnagyobb rendben, ez csak unaloműzés. Ha minden rendben köztetek, emiatt kár aggódnod szerintem.

2020. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem sem gond ez még. Ha ilyen ritkán nézi és amúgy sem keresi, akkor csak kíváncsi, hogy alakult az élete.
2020. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Én is rá szoktam keresni az exeimre, mert olykor eszembe jut vajon merre sodorhatta az élet. Ettől függetlenül eszemben sincs felvenni velük a kapcsolatot, sőt... a múltkor a legkomolyabb exem írt, hogy gratuláljon az esküvőnk alkalmából. Váltottunk pár szót, de annyira fura volt vele beszélgetni, hogy engem is meglepett. Nem vágyom erre.
2020. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azonnal szakíts!
2020. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%
Nincs ezzel gáz, sokan csináljuk. de biztosan kínosan érezné magát, ha szemrehányást tennél neki. A legtöbb embernek vannak kínos előzményei a böngészőben is, meg fb keresőben is. Ettől még ez nem titkolózás, meg nincs miért aggódnod. De értem, hogy nem esik jól.
2020. szept. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!