Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem lesz barátom, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz barátom, hogyan tudnám magam túltenni ezen a srácon (26/L)?

Figyelt kérdés

Szóval magamról annyit, hogy szerintem jól nézek ki, átlagos vagyok, vékony, közepesen magas. Már kavartam egy pár fiúval ilyen 2-3 hónapokat max és volt már szex is közöttünk, de soha nem éreztem irántuk annyit, hogy kapcsolatom legyen velük. Egyetlen srácba voltam/vagyok szerelmes, de ő meleg. Semmi esélyem nála. Már 21 éves korom óta őt szeretem, kavartam is vele, mielőtt ő rájött volna, hogy ő nem heteró. Igazából már annyira elengedtem őt, hogy nem őt keresem minden pasiban és bárki fele nyitni tudok. Viszont más fiú iránt még nem éreztem szerelmet..:( Tindert már nem használok a sok sok rossz tapasztalat miatt (találkoztam onnan srácokkal, és nem voltak élőben szimpatikusak, hozzám valóak). Nem hiszek az online társkeresésben, inkább élőben szeretnék valakit megismerni (pl munkahely, iskola). Nem zárkózom el semmi elől, de ha egyszerűen nem érzek valaki iránt szerelmet, nem fogok vele kapcsolatba menni. Mikor nekem tetszik valaki, neki én nem tetszek és mikor valakinek én tetszem, nekem attól a személytől általában hányingerem van (kinézet+viselkedés). Egyszerűen teljesen reménytelennek érzem, hogy valaha is egy komoly kapcsolatom legyen. Mármint már sokszor összejöhetett volna, olyan fiúval, akitől pl undorodom, vagy nagyon nem szimpi, nem az esetem. De nekem így sajnos nem megy, kell egy kis kémia! Tudom, hogy ez az egyik legnehezebb dolog, megtalálni egy olyan személyt, akivel kölcsönös a szeretet/szerelem, de a környezetembe az ismerőseim közül már mindenkinek a 4-5. komolyabb kapcsolata van, gyereket szül, házasodik és én már nem győzök várni! Úgy érzem továbbá, hogy azzal, hogy én a gimiben picit zárkózottabb voltam és senkivel nem szexeltem, kihagytam a tiniszexet és ezáltal egy nagyon fontos szakaszát a személyiségem fejlődésének.

Nem tudom mit tegyek, nagyon zavar, hogy még nem talált rám a kölcsönös szerelem, ezáltal a boldog komoly kapcsolat. Egyszerűen úgyérzem soha nem is fog rámtalálni, és oké, tudom hogy ez benne van a pakliban mindig, itt senki sem jós, viszont nagyon rossz kedvem van tőle mindig.:((



2020. szept. 3. 21:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
14%
Hogy lehetsz még mindig szerelmes egy olyan férfiba, akiről tudod, hogy azt élvezi, hogy más férfiak seggbed**ják?
2020. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
Próbáld meg KIZÁRÓLAG a saját számára pontosan megfogalmazni, hogy mik azok a tulajdonságok / tulajdonságegyüttesek, amelyeket csak benne találtál meg eddig. És próbálj meg arra is rájönni, hogy mik azok a benned lévő okok, amelyek miatt ezek a tulajdonságok ekkora vonzerőt gyakorolnak rád. Fontos: önmagaddal szemben teljesen semleges legyél végig, ne ítélkezz, hanem fogadd el saját magadat, a saját vágyaidat, a saját ösztönös választásaidat. Szerintem már ez is sokat segítene neked, nem?
2020. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Hellmano ***** válasza:
37%
Nem baj, majd ha nem jön össze 30 felé már lejjebb adod az igényeid 35 felé meg már bepánikolsz és az első figura jó lesz :D Soha ne foglalkozz vele, hogy kifutsz az időből, ilyen nincs csak mindenki bebeszéli magának. Ha jön , akkor jön, akinek jönnie kell csak nyitva kell lenni a szemednek és észrevenni, ha nem jön, akkor nem és ennyi, de akkor se kapkodd el.
2020. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
"kihagytam a tiniszexet és ezáltal egy nagyon fontos szakaszát a személyiségem fejlődésének." ennek mi köze a személyiség fejlődésnek? :)))
2020. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
lol ezt én sem értem hogy a “tiniszex” az miért személyiségfejlesztő. Mármint oké egy terület ami hat a személyiségedre valahogy, de nem tudom miért érne többet mint akármi más amit tini korodban művelsz :D
2020. szept. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

#4 #5

Ezt igazából én sem tudom így pontosan megmondani.:D Csak abból veszem, hogy a személyiségem fejlődésének valami komoly hiányosságát okozta, hogy a pszichoterapeuta akihez jártam állandóan ezt mondogatta nekem. Tehát hogy túl későn kezdtem el ezt a pasizás dolgot, és ez nem jó! Xddd

2020. szept. 3. 22:09
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet hogy a pszichoterepeuta szereti a tini csajokat?
2020. szept. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

XDDD Najo most be kell vallanom, egy picit szakadok

De egyébként nem valószínű, kb 45 éves, családos-gyerekes nőcike. Már nem hozzá járok. De tényleg állandóan azzal nyúzott, hogy miért nincs már pasim és hogy az én koromhoz képest már évekkel előtte el kellett volna kezdenem a pasizást!!

2020. szept. 3. 22:24
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy túl késő.... ezt mindenki tudja.. jó 40 évesen talán egy picit "késő", de nehogy már késő lenne ha nem tizen akárhány évesen vesztetted el.. én is 20 után kezdtem, de hidd el, semmilyen hiányosságot nem észlelek(sőt még hozzám jöttek örökké a legjobba barátnők tanácsért pasik terén, és majdnem mindig jól láttam a helyzetet)... de mondjuk ez egyén függő
2020. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Viszont, hogy a kérdésedre válaszoljak: mivel a csávó az életben nem tud beléd szerelmes lenni, mert alapból meleg, ezért gondolj bele hogy csak az lehet az IGAZI, aki viszont szeret... ha ez az érzés nincs meg mindkét fél részéről, az sosem lehet igazi szerelem.. nehéz, de engedd el, és adj teret már dolgoknak és embereknek az életedben. Így egy picit háttérbe fog szorulni az érzés, amit iránta táplálsz :)..
2020. szept. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!