Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt barátnőm nyaksérülést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőm nyaksérülést szenvedett egy kamionban, engem kért meg, hogy segítsek?

Figyelt kérdés
Már több mint féléve alig hallottam róla. Felhívott, hogy menjek el érte a kórházba ami az ország másik végében van.. Ráadásul ez a kamionos szitu is eléggé furcsa nekem, de nyilván nem ezzel fogom traktálni majd... Szerintetek lehetséges, hogy újból nyitni akar felém, ezért engem keresett meg vagy egyszerűen csak megbízik bennem? 29/F

2020. szept. 3. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem benned bízik.

Te vissza akarnád kapni őt? Miért lett vége?

2020. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem benned bízik. Nem tudom, hogy volt-e már komoly sérülésed, de a nyaki gerinc sérülés komoly dolog, így nem csodálkoznék, hogy pláne kamionos baleset után akárki mellé nem ülne be.
2020. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Ja, most egyből jelentkezik mikor baj van, hol volt fél évig?

Nincsenek szülei vagy tesó rokon, miért téged ugraszt? Tégy belátásod szerint, de ne legyél balek.

2020. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Biztos hogy bízik benned, a másikra nem tudom a választ.
2020. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Ja nyitni akar feléd, frászt. Csak segítség kell, aztán ha rendbe jön majd megint nem hallasz róla egy jó ideig, csak ha egy újabb szexbalesete lesz, talán akkor.
2020. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Lehet bajban van, és lehet szamithat rád...
2020. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
53%
Na, most majdnem mondtam valami nagyon cifrát... Ha tényleg megtörtént, hol a családja, hol vannak a barátai? Ha nem, miért nem játszik nyílt lapokkal, hogy hiányzol neki? Nekem ez magas - elképzeléseim vannak a dologról, de azok meg nem tények. De nekem ez nagyon anomáliaszagú.
2020. szept. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem szimplán nem talált másik hülyét aki elmenne érte
2020. szept. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, hogy mivel téged jól ismer, tudja hogy jó ember vagy ezért átgondota a dolgokat, az is lehet hogy ismét nyitna..
2020. szept. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hulyek.
2020. szept. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!