Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekes ha ez rosszul esik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes ha ez rosszul esik a barátomtól?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a szülinapom. Előre felköszöntött előző délután a barátom, mert utána este is a haverjaival volt, de az nem is zavart mert mostanában ritkábban tudnak összeülni, nagyon sokat ivott, éjfélkor felhívott, már megörültem, hogy milyen kedvesen eszébe jutottam, de nem mondott semmit, csak hogy marad még.

A szülinapunkon mindig csináltunk eddig valami közös programot, de most aznap is egy teljesen lemondható más programra ment el és éjfél körül ért haza, akkor beesett az ágyba és elaludt. Jogosan zavar ez? Lehet gyerekes, de számomra fontos, hogy ilyen alkalmakkor együtt töltsük az időt, persze munkába vagy egyéb kötelező helyekre menjünk aznap is, de este azért töltsük tartalmasan az időt. Én mindig szervezek az ő névnapjára/szülinapjára valamit ezért szerintem jogosan várom el viszont is. Megengedhetjük magunknak, hogy elmenjünk étterembe, de igazából még az sem fontos csak az, hogy velem legyen.



2020. szept. 4. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Hát. Az első időkben a barátom még szabadságot is vett ki a szülinapomra, és komplett meglepetés-délutánt hozott össze.

Idén még csak a névnapom volt, de ajándék terén sem erőltette meg magát egyáltalán, és ugyanez, előtte nap 5 másodpercben a kapuban felköszöntött, aztán rohant a haverjához, másnap pedig, a nevem napján haverokkal ment egész nap szórakozni.

Most pedig úgy áll a helyzet, hogy valószínűleg szétmegyünk, más dolgokban is nagyon megbántott, szerintem nem szeret már.

De veletek ne ez legyen.

2020. szept. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Van, akinek mindennél fontosabb a születésnap, más meg egy felesleges felhajtásnak tartja. Nem vagyunk egyformák. Neked fontos, ő meg ezt nem tartja valami nagy dolognak. A probléma csak az, hogy ettől még szem előtt tarthatná, hogy neked ez fontos, és egy nyamvadt telefonhívást igazán megejthetne.

Az igazi gáz pedig az, hogy egy alkesz idiótával jöttél össze.

2020. szept. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem gyerekes, hogy rosszul esik. Az a gyerekes, hogy ezt itt kérdezed meg, nem pedig vele próbálod megbeszélni. Értesd meg vele, hogy ez neked fontos és a jövőben figyeljen erre. Ennyi. És ha erre negatívan reagál, akkor nem igazán látom a kapcsolat értelmét. Hisz ez a legkevesebb, hogy ennyit kérhet az ember a párjától. teljesen mindegy, hogy 20 évesek, vagy 50 évesek, 1 éve vannak együt vagy 20 éve vannak együtt...
2020. szept. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy 6 éves kapcsolatban voltam mikor egyik este jött az akkori pàrom. Az unokatesomék nàlam voltak, pezsgőt ittunk, beszélgettünk. A pasi megkérdezte mit ünneplünk, mikor mondtuk neki azt mondta persze... És nevetett.

Mikor leesett neki hogy tényleg nem viccelünk, ledöbbent...rosszul esett de elengedtem a dolgot


Következő évben elvitt vacsizni majd szakított velem 2 fogàs között...nyilván rosszul esett.


Engedd el a dolgot.

2020. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!