Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan ötven éves,egészséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan ötven éves,egészséges férfiember vagyok. Elégedjek meg 3-4 havonta egy nem túl kielégítő szeretkezéssel?

Figyelt kérdés

Lassan tíz éve vagyunk házasok, két óvodás gyerekünk van. A házasságunkat nem mondanám annyira rossznak, ami indokolná: a feleségemnek miért ment el a kedve a szextől. Sok minden oka lehet, de szerintem nem szeret már, úgy, ahogy egy nő a férfit! Persze ezt sem magának, sem nekem nem vallaná be.

Sokat beszéltünk róla az elmúlt évek alatt, próbáltuk kijavítani ami rossz volt, de a vágy nem tért vissza.

Néha enged, csak hagyjam békén, és hogy önmaga előtt is igazolja, nem lett aszexuális.


Én feladtam az okok keresését, és a hiábavaló próbálkozást, és eldöntöttem: nem kérek még ezekből az együttlétekből sem. Akkor már jobb, ha egyáltalán nem élünk nemi életet.


Aztán az idő majd eldönti, mi lesz. Valószínűleg válás (szerető tartás úri passzió, nekem nem menne úgysem), de most még kicsik a gyerekek.


Biztosan sok férfiember van hasonló cipőben, nálatok mi volt, mi lett a vége?



2020. szept. 4. 13:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
79%
Nem próbálkoztatok párterápiával? Nem lenne rá vevő? Akkor fel lehetne tárni az okokat és megoldást lehet találni.
2020. szept. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk a férjem makacsolta meg magát,azzal a felkiáltással, hogy őt nem érdekli a testiség semmilyen formája. Na persze.

A fiatal lányokat azért lopva végigméri ha megyünk valahová.

Szenvedés ez az egész, nem hiszem, hogy lenne rá kielégítő és mindkét fél számára megnyugtató megoldás.

2020. szept. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ne elégedj meg ezzel. Most kellene lépned, amíg kicsik a gyerekek, sokkal gördülékenyebben menne a nekik a válás feldolgozása, és nektek is könnyebb lenne partnert találni.
2020. szept. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
16%
Ilyenkor kell bizonyos szolgáltatást igénybe venni.
2020. szept. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem meg kezdjel el sulyzos edzest, csinalni meg rendesen enni, (persze ha ez eddg is megvolt, akkor faja), aztan irany a kiscsajok. Sztem a felesegednek is fel fog tunni a valtozas, es osszekapja magat.
2020. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 A kérdező kommentje:

1-esnek: Nem látom értelmét. Minden átbeszéltünk ezerszer, látom rajta, hogy ő is változtatni akar, de ha nincs vágy, akkor nincs. Ezen nem lehet segíteni.

5-ösnek. Aktívan sportolok, és fiatalabbnak nézek ki a koromnál, itt nincs hiba. :)

2020. szept. 4. 13:41
 7/71 anonim ***** válasza:
71%
Akkor respect batya: aktiv sportolas a legtutibb a hosszu szexszel teli elethez. Ha az asszony nem latja, akkor majd mas eszreveszi.
2020. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
91%
Márpedig de, a párterápia segíthet. Nagyon is sokat. Olvass kicsit utána, mit csinálnak ott pontosan. A pszichoforyou-n van is egy cikk, ahol olyan eseteket mutatnak be, ahol a pár tagjai nem kívánták egymást, és a terapeuta segítségével feltárták az okokat, így pedig célzottan lehetett változtatni.
2020. szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
3%

Folyt. Gondolom lé az volt. Lecserélted az asszonyt a kis aranyászra.

Figyelj! Az aranyászok arra vannak hogy beléjük mártsd a p...-t. Nem arra, hogy feleségül vedd. Ne aggódj van aki kormolja az asszonyt. Tőled elég neki a pénzed.

2020. szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
78%

#2-es vagyok

Kaptam privit, hogy a férfiakat mindig érdekli a szex. Igen, tudom, ahogy a feleségeket is :) Ne akarjuk már a másikat megváltoztatni, csipkebugyiba bújtatni vagy párkapcsolati terápiára hurcolni azért, mert a férje/felesége már nem kívánja vele az együttlétet. Ezek egyrészt téves elképzelések, hogy rendbehozzák a házasságot, másrészt nem áll módomban 20 éves lánynak kinézni, akikre meregeti a szemeit.

A másik, hogy a férfj/feleség külseje is változik, ő is korosodik és hát nyilván többnyire nem előnyére.

2020. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!