Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan ötven éves,egészséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan ötven éves,egészséges férfiember vagyok. Elégedjek meg 3-4 havonta egy nem túl kielégítő szeretkezéssel?

Figyelt kérdés

Lassan tíz éve vagyunk házasok, két óvodás gyerekünk van. A házasságunkat nem mondanám annyira rossznak, ami indokolná: a feleségemnek miért ment el a kedve a szextől. Sok minden oka lehet, de szerintem nem szeret már, úgy, ahogy egy nő a férfit! Persze ezt sem magának, sem nekem nem vallaná be.

Sokat beszéltünk róla az elmúlt évek alatt, próbáltuk kijavítani ami rossz volt, de a vágy nem tért vissza.

Néha enged, csak hagyjam békén, és hogy önmaga előtt is igazolja, nem lett aszexuális.


Én feladtam az okok keresését, és a hiábavaló próbálkozást, és eldöntöttem: nem kérek még ezekből az együttlétekből sem. Akkor már jobb, ha egyáltalán nem élünk nemi életet.


Aztán az idő majd eldönti, mi lesz. Valószínűleg válás (szerető tartás úri passzió, nekem nem menne úgysem), de most még kicsik a gyerekek.


Biztosan sok férfiember van hasonló cipőben, nálatok mi volt, mi lett a vége?



2020. szept. 4. 13:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
17%
*9 Mi vagy te párterapeuta? Folyton ezt a faxágot emlegeted. Fog segíteni nagypapán, aki lecserélte nyagyanyót egy aranyászra? Az aranyász napont 2x elélvez. 1x amikor költi nagypapa pénzét. Másodszor amikor a kigyúrt gyerek a konditeremből megpakolja.
2020. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy bocs kérdező, nem akartam ellopni a show-t :D be is fejezem.
2020. szept. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
0%
11-es. engem csak akkor ha nem vagy sokkal rondább Vasorrú Bábánál.
2020. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 A kérdező kommentje:

#2-nek.


Nagyon nagy tévedés, hogy a nőket, - és most itt konkrétan a családanyákra gondolok, de nagyjából igaz a fiatalabbakra is- MINDIG, és UGYANÚGY érdekli a szex! Legalábbis a férjükkel, társukkal.


Nagyon sok oka van, hogy miért, tehetünk róla mi férfiak is, de előbb-utóbb, bármit is csinálunk, kiábrándulnak belőlünk. Elmúlt a szerelem, megvannak a gyerekek, ház, kocsi, stb. miért kellene heti 3x szexelni, amikor elég havonta, kéthavonta?


Mert a szex jó érzés? Lehet, amíg szerelmesek voltak, addig jó volt. De most jobb egy fárasztó nap után, egy romantikus regénnyel lefeküdni?


Nagyot tévednék?

2020. szept. 4. 13:55
 15/71 anonim ***** válasza:
92%

Fogamzásgátló? (Tud libidócsökkenést okozni)


Legyen romantika!

Törődsz vele? Nem rá hárul minden, nem cseléd? Osztoztok a terheken? Kimutatod a megbecsülésedet, szeretetedet? Kedveskedsz neki? Szavakkal, tettekkel.

Főztél neki, vitted étterembe, vagy tartottatok közös kikapcsolódós, egymásra figyelős napot vagy estét?


Eddigi szexuális élet jó volt? Egymás vágyait ismeritek, kielégítettétek? Nem lehet, hogy baja van a saját külsejével, nem érzi szépnek magát, vagy nem látod te annak és emiatt elment az önbizalma, nem is szereti a saját testét? Van ideje magára, a teste kényeztetésére (lásd terhek eloszlása, ne legyen házi cseléd)?

2020. szept. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
6%
Váláskor csináltatnék apasági tesztet. Inkább előtte. Ha nem te vagy az apjuk kibaxod a kiscsaládot a házadból.
2020. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
89%
Pedig az okokat kéne kideríteni, akár szakember segítségével is.
2020. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
20%
Prosti kell neked. Vannak igényesek.
2020. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
21%
"Váláskor csináltatnék apasági tesztet. " Hűha hölgyeim! Létom nagyon összeszorult a gyomrotok a gondolattól. Kérdező! 0%-ra lepontoztak. Nagyon érzékenyen érinti az itt lévő nőket. Gondolkozz!
2020. szept. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
100%
#15-ös Ez nagy általánosítás. Egyáltalán nem törvényszerű, hogy 10 év és akár gyerekek után kihűljön egy kapcsolat. Nálatok a feleséged, másnál pedig a férj részéről is előfordul, vagy akár mindkét részről; de ezen lehet és kell dolgozni (nálatok inkább múlt időben).
2020. szept. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!