Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan ötven éves,egészséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan ötven éves,egészséges férfiember vagyok. Elégedjek meg 3-4 havonta egy nem túl kielégítő szeretkezéssel?

Figyelt kérdés

Lassan tíz éve vagyunk házasok, két óvodás gyerekünk van. A házasságunkat nem mondanám annyira rossznak, ami indokolná: a feleségemnek miért ment el a kedve a szextől. Sok minden oka lehet, de szerintem nem szeret már, úgy, ahogy egy nő a férfit! Persze ezt sem magának, sem nekem nem vallaná be.

Sokat beszéltünk róla az elmúlt évek alatt, próbáltuk kijavítani ami rossz volt, de a vágy nem tért vissza.

Néha enged, csak hagyjam békén, és hogy önmaga előtt is igazolja, nem lett aszexuális.


Én feladtam az okok keresését, és a hiábavaló próbálkozást, és eldöntöttem: nem kérek még ezekből az együttlétekből sem. Akkor már jobb, ha egyáltalán nem élünk nemi életet.


Aztán az idő majd eldönti, mi lesz. Valószínűleg válás (szerető tartás úri passzió, nekem nem menne úgysem), de most még kicsik a gyerekek.


Biztosan sok férfiember van hasonló cipőben, nálatok mi volt, mi lett a vége?



2020. szept. 4. 13:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 A kérdező kommentje:

#16 Ezek már mind megvoltak...semmi változás.

#19 Vannak, gondoltam. De büszkeség is van...

2020. szept. 4. 14:07
 22/71 anonim ***** válasza:
86%

#15

Ugyanarról beszélünk, igen.

Elmúlik a vágy a társunk iránt. Esetedben a feleséged nem kíván téged de ettől még vágyna a jó szexre - esetemben, pedig a férjem nem kíván engem. Most az oka teljesen mindegy, ezt úgysem lehet "megbeszélni szerintem. Ki akarná őszintén elmondani, hogy ez, meg ez a baj? Nem is szokták, csak esetleg valami vita hevében egymás fejéhez vágni.

Én a magam részéről azt vettem észre, hogy a férjem még mindig fiatal férfinek képzeli magát, a kortárs nőkről lekezelően nyilatkozik, nézegeti a fiatalokat, ebből szűrtem le. Nem csak a testük, hanem a lendületük, a vitalitásuk is vonzza őt, meg is értem. Kit ne inspirálna az ilyesmi.

Csak ugye én hol vagyok ebben a történetben.


A nők akikkel beszélgettem anonim módon ezügyben mind vágytak a jó szexre, de nem a társukkal, igen, jól gondolod. De nem hiszem, hogy ezt bárki a másik szemébe mondja vagy igen? Bárcsak egyszerűbb lenne :)

2020. szept. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
15%
Na most írnám, hogy akkor ba.d meg a büszkeségedet, de ezt nem illik.
2020. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 A kérdező kommentje:

Igen. Valahol sokkal nyíltabb lenne megmondani a másiknak:


"Figyelj. Én már nem szeretlek, és nem kívánlak téged. Nem fogok lefeküdni veled, vagy ha igen, azt csak kényszerből teszem. Tégy amit jónak látsz..."


Ehelyett a nők, és az én feleségem is, megindokolja magának mindenféle dologgal, amiben nem kétlem van is némi igazság. Csak nem az igazi ok!


Amit, ahogy írtam is, én már nem firtatok.


ELEGEM LETT, ha nincs rendes, rendszeres, kielégítő szex, akkor inkább ne is legyen semmilyen.


Lehet ezt még húzni 1-2 évig, aztán úgyis vége.


De azt, hogy néha lefekszik velem, azzal elhiteti, hogy még gyógyítható az egész, még lehet minden a régi.


De persze NEM. Jönnek újra a böjtös hónapok, CSINÁLJAK BÁRMIT, BÁRHOGYAN...

2020. szept. 4. 14:14
 25/71 anonim ***** válasza:
79%

Jó, válj el. És utána? Azt hiszed, hogy 50 évesen, két ovis gyerekkel, 15+ évig gyerektartással szerinted válogathatsz a szexéhes nők közt? Mi arra a garancia, hogy nem ugyanúgy havonta lesz szex, csak éppen pénzért?

Miért gondolod, hogy a házasság egyetlen célja a kielégítő nemi élet? Más téren vannak gondok?

Milyen idős a feleséged? Lehet az oka a klimax, vagy a szoptatás utáni magas prolaktin szint.

Sok nő kivirul, mikor újra dolgozni kezd. Ő még otthon van? Lenne lehetősége újra dolgozni?

2020. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
58%

"Figyelj. Én már nem szeretlek, és nem kívánlak téged. Nem fogok lefeküdni veled, vagy ha igen, azt csak kényszerből teszem. Tégy amit jónak látsz..."


Én ezt kb. így elmondtam a férjemnek. Párszor megpróbáltuk még a szexet, aztán én mondtam neki, hogy fejezzük be. Más férfit szeretek, így nem megy már nekem, pedig azzal a mással sose feküdtem le.

Azt hiszed, elvált? Én meg nem fogom utcára tenni a gyerekem apját. Akkor inkább örökre így maradok.


Amúgy hány éves a feleséged? Nem lehet, hogy jön a klimax?

Mondjuk a lényegen nem változtat.

2020. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
22%
Keress szeretőt,ha nem akarsz még válni.Azért,mert az egyik fél nem akar szexet soha,a másiknak nem kötelező szenvedni.Nőként mondom.
2020. szept. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy válás után még keményebb világ jönne, egy jó ideig biztosan 0 szexel. Sok férfi ezért nem mer lépni. Nem a szex a legfontosabb dolog, az életben, de a hiánya, ami az egyik félnek szenvedést okoz, tönkretesz bármilyen kapcsolatot.


De aztán tiszta lappal indulnánk mindketten. És legalább megpróbáltam.


#26 Pár évvel fiatalabb mint én, jól néz ki, dolgozik, nem hinném hogy klimax.

2020. szept. 4. 14:22
 29/71 anonim ***** válasza:
63%

#25

Egyetlen egyszer mi is eljutottunk ehhez a ponthoz, a férjem azt mondta, rendben, legyen valakim. Én nem tudok szerető lenni, meg mindenféle bonyodalmakban résztvenni, úgyhogy marad az álmodozás. Nyilván egy életerős férfinek ez ritkán opció.

Én még jó megoldást nem láttam, mert a következő házassággal/kapcsolattal előjöttek ugyanezek a gondok legfeljebb másféle módon.

2020. szept. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 A kérdező kommentje:
#27 Tudom, könnyű így mondani, de nem sok büszkeség szorult a férjedbe! Ha nekem ilyet mond az asszony (lehet eljön ez az idő is), azonnal csomagolnék...
2020. szept. 4. 14:24
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!