Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan ötven éves,egészséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan ötven éves,egészséges férfiember vagyok. Elégedjek meg 3-4 havonta egy nem túl kielégítő szeretkezéssel?

Figyelt kérdés

Lassan tíz éve vagyunk házasok, két óvodás gyerekünk van. A házasságunkat nem mondanám annyira rossznak, ami indokolná: a feleségemnek miért ment el a kedve a szextől. Sok minden oka lehet, de szerintem nem szeret már, úgy, ahogy egy nő a férfit! Persze ezt sem magának, sem nekem nem vallaná be.

Sokat beszéltünk róla az elmúlt évek alatt, próbáltuk kijavítani ami rossz volt, de a vágy nem tért vissza.

Néha enged, csak hagyjam békén, és hogy önmaga előtt is igazolja, nem lett aszexuális.


Én feladtam az okok keresését, és a hiábavaló próbálkozást, és eldöntöttem: nem kérek még ezekből az együttlétekből sem. Akkor már jobb, ha egyáltalán nem élünk nemi életet.


Aztán az idő majd eldönti, mi lesz. Valószínűleg válás (szerető tartás úri passzió, nekem nem menne úgysem), de most még kicsik a gyerekek.


Biztosan sok férfiember van hasonló cipőben, nálatok mi volt, mi lett a vége?



2020. szept. 4. 13:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
60%

Hát pedig ha 50 felé jár a feleséged is, akkor szerintem nagy eséllyel jön a klimax.

Ettől persze még az is lehet, hogy mást tudna kívánni.


Azt hiszed, pár év múlva könnyebb lesz elválnod a gyerekek felől?

A tinédzser kor életveszélyes, akkor legalább olyan szükségük van a stabil családi háttérre, mint babakorukban.

Ez tart kb. addig, amíg ki nem repülnek. Számold ki, hány éves leszel addigra.

ILyen szempontból én is idálisabbnak tartom a válást kisgyermekkorban, mert most még az új párotok is meg tudja őket szeretni. Azt már elég nehezen tudom elképzelni, hogy egy tinédzserrel bárki képes szoros kötődést kialakítani ilyen helyzetben. (Mármint mostohaszülőként.)


Sokat gondolkoztam ezen, most 7 éves a lányunk, 3 év múlva már késő lesz, senkit nem fog elfogadni és senki nem fogja elfogadni.:( Most még talán volna esélye kötődni.

2020. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
18%
Mennyivel egyszerűbb volt az élet úgy 1000 évvel ezelőtt. Az átlagéletkor kb 32 év volt, a gyerekek 13 évesen már szültek az új családban, a szülők meg a hátralévő kis életüket aktívan végig tudták b.ni mindenféle emberrel.
2020. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
82%

31-es, azért nem szorult bele sok büszkeség, mert tisztában volt vele, hogy miért mondtam ezt és pontosan tudja, hogy mekkorát hibázott, ami miatt idáig jutottunk.

Másrészt meg max. albérletbe mehetne a nagy büszkeségében.

2020. szept. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
76%

Jó veled a szex? Mert bár nem vagyok öreg, de nagyon alacsony a libidóm, és ha tudom, hogy kevés esély van az orgazmusra, akkor úgy vagyok vele, hogy minek a szex. (Tudom, vannak olyan nők, akiknek "az is elég, hogy hempergünk", nem ez vagyok, ha bennem marad, az nagyon rossz.)


Képzeld el, hogy szexelne veled a feleséged, de 10-ből 3-4 alkalom lenne a garantált elélvezés. Ilyenkor nem éri meg a sok testnedv meg a lepedőkoszolás.

2020. szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
93%

Ugyanez volt nálunk, én vagyok a nő és én miattam nem volt szex, mert a mai napig nem tudom, hogy miért, de rosszul voltam már a gondolatától is. Néha én is beadtam a derekam, olyan volt, mintha megerőszakoltak volna. Aztán évekig nem volt részemről semmi, az meg nem érdekelt, a férjem hol keresi, csak engem hagyjon békén. Amúgy békésen éldegéltünk, külső szemmel álom kapcsolatban.

Amikor a gyerekek felnőttek, elváltunk.

2020. szept. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
79%
Ja, és voltunk párterápián. Az sem segített. 36-os voltam.
2020. szept. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 A kérdező kommentje:

#35 Azt mondja igen, mindig van orgazmusa, hol erősebb, hol gyengébb de van, és érzem én is...persze attól még hazudhat, de miért tenné? És azt is tudja, elismeri, hogy jó szerető vagyok.

Amúgy engem már nem vonzanak a tizenéves fruskák, szexuálisan sem. A koromban kb. hozzám illők izgatnak fel.

2020. szept. 4. 15:02
 38/71 anonim ***** válasza:
100%

Valaki kérdezte priviben, milyen volt a párterápia. Mivel privire nem válaszolok, itt írok neki. 37-es vagyok!


A párterápiához az kell, hogy mindketten szívből akarjátok. Mi közös erővel elmentünk, volt közös terapeutánk és mindkettőnknek külön-külön pszichológusa, akikkel négyszemközt is megbeszélhettük a dolgokat. Kb. 10-12 alkalommal voltunk, egy vagyon volt már akkor is. Kaptunk feladatokat és átbeszéltük az egész házasságunkat.

Hatalmas segítség, mert külső szemmel látod, hogy mekkora hülye vagy, avagy a párod mekkora hülye és persze az erényeket, jó dolgokat is, amiket sokszor a kapcsolatban észre sem veszünk.

Mi végül elváltunk, de 100 %-ban állítom, hogy rengeteget segített a terápia, mert békében, barátokként váltunk el, holott előtte a válás szóba kerülésekor még az öngyilkosság és képbe került.

A terapeuták soha nem ígérik, hogy nem fogtok elválni a terápia hatására, csupán annyit, hogy segítenek feltárni a hibákat, amit aztán az ő segítségükkel nektek kell megjavítani. Ha nem megy, akkor a kapcsolat nem működőképes.

2020. szept. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy érzelmileg máshoz kötődik. Egy kollega akarki. Azért nem kíván. Esetleg hormon alulműkodés, vitaminhiany, depresszió, más rejtett betegség velejáró tünete I'd amit nem látunk.
2020. szept. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
38%
Régóta nincs szex meg szerelem. Válást választanám. Mert nincs értelme olyannal együtt élni akivel, nincsen szerelem meg szex.
2020. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!