Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan ötven éves,egészséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan ötven éves,egészséges férfiember vagyok. Elégedjek meg 3-4 havonta egy nem túl kielégítő szeretkezéssel?

Figyelt kérdés

Lassan tíz éve vagyunk házasok, két óvodás gyerekünk van. A házasságunkat nem mondanám annyira rossznak, ami indokolná: a feleségemnek miért ment el a kedve a szextől. Sok minden oka lehet, de szerintem nem szeret már, úgy, ahogy egy nő a férfit! Persze ezt sem magának, sem nekem nem vallaná be.

Sokat beszéltünk róla az elmúlt évek alatt, próbáltuk kijavítani ami rossz volt, de a vágy nem tért vissza.

Néha enged, csak hagyjam békén, és hogy önmaga előtt is igazolja, nem lett aszexuális.


Én feladtam az okok keresését, és a hiábavaló próbálkozást, és eldöntöttem: nem kérek még ezekből az együttlétekből sem. Akkor már jobb, ha egyáltalán nem élünk nemi életet.


Aztán az idő majd eldönti, mi lesz. Valószínűleg válás (szerető tartás úri passzió, nekem nem menne úgysem), de most még kicsik a gyerekek.


Biztosan sok férfiember van hasonló cipőben, nálatok mi volt, mi lett a vége?



2020. szept. 4. 13:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
100%
Sajnáltam rá az én-időt. Sokkal jobban feltöltött egy könyv, film, séta, tartalmas beszélgetés, stb. A szex ezektől vette el az időt, amit aztán nem tudtam máskor pótolni.
2020. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
25%

Be lehet fejezni a szexelést 45-50 évesen aztán öt év múlva ott mosolyoghatsz a prosztamol uno-s fiúk mellett a plakáton, hogy végre tudtam egy rendeset hugyozni.

Pont ez az életkor amikor a férfinak szüksége van a rendszeres karbantartásra ha nem akar egészségügyi problémákat.

2020. szept. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
9%

#42

Jól le lettem pontozva. Csak azt nem tudom miért ? Pedig ez az igazság. Egyszerű biológia. Ha nincs rendszeresen ürítve a rendszer akkor ott idősebb korban problémák lépnek fel.

Ez ugyanaz mint ha nem mozogsz eleget mozgásszervi problémák lesznek.

2020. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
90%

Szexen felül milyen a házasságotok?

Mire számítasz ha elválsz? Ha megvárod a gyerekek nagyobbak legyenek, leszel 55 éves körül? Még akkor mire találsz valakit...szerinted neki mekkora lesz a nemi vágya? Vele mennyi szex lesz?

De írhatom ezt arra is ha most válsz el. Egyáltalán nem biztos, hogy egy nagy étvágyú nőt sikerül találnod. Akkor mi lesz...? Ugyan ott leszel mint most, csak még rosszabb helyzetben. Otthonod, gyerekeid, felépített életed oda. Kezdheted elölről mindezt. Megéri biztos? Mert azt írod, tulajdonképpen nagy gond nincs a kapcsolatotokkal...

Inkább ahogy már írták is, talán próbáljátok meg felderíteni, nem-e tényleg valami egészségügyi oka van az alacsony libidónak feleségednél.

Mert azt nem mondom, hogy törődj bele, hogy nincs szex, de a válással annyira könnyen ne dobálózz szerintem ennyi idősen.

2020. szept. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
17%

50 évesen ovis gyerekek. Na ez a durva! Lassan nagypapának kellene lenned.

Talán fogyjál le, légy sportos, érzéki, romantikus. Mossál fogat, borotválkozz!

2020. szept. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 A kérdező kommentje:

#42 Teljesen igazad van, súlyos egészségügyi problémákhoz vezethet, ha még önkielégítés szintjén sincs megoldva a szex. Bár egy idő után, sajnos az is kevés.


Mert a szeretkezés nem csak a testi vágyak kielégítéséről szól. Ezért nem megyek prostihoz. Akarom érezni, hogy egy nő (legjobb lenne a feleségem) vágyat, szenvedélyt érez irántam.


#44 Sok mindenben igazad van. A házasságom amúgy jónak mondható. Sok hasonló cipőben élő férfi félelmeit írtad le. DE. Nem lehet úgy leélni egy házasságot, életet, hogy az egyik folyamatosan vágyakozik a másik iránt, de nem kaphatja meg (legalábbis olyan minőségben).

Ez mindent tönkretesz, és mindenkit, az egész családot.

A szerető tartás a gazdagok, alfák passziója, jellem is olyan kell hozzá. Nem ítáélem el őket, de én nem ilyen vagyok.

2020. szept. 5. 10:05
 47/71 A kérdező kommentje:

#45 Lassan ötven, nem pont ötven. A gyerekek lassan iskolába mennek. Fogat mosok, borotválkozom, és rendszeresen sportolok. Igyekszem jól kinézni.És romantikus is vagyok (főleg ha hangszer közelébe kerülök).


ÉS mi ez a f...ság hogy ötven évesen valaki már nagypapa? Talán az etnikumnál. De aki odafigyel magára, annak még ennyi idősen sincs vége az életének, jobb, ha tudod.

De nem baj, ha nekem nem hiszel, majd meglátod...HA meglátod. :)

2020. szept. 5. 10:08
 48/71 anonim ***** válasza:
83%

Elgondolkodtató ez, hogy rengeteg nő miért hátrál meg a szextől bizonyos kor után, főleg házasságban.

Egy biztos, a nők sokkal nagyobb arányban szeretkeznek inkább a lelkükkel, mint a férfiak, ezért egyáltalán nem mindegy, hogy milyen az a bizonyos férfi, aki mellettük van. A nőknek nem elég egy látványos test, belőtt séró, menő autó, stb. (itt persze az intelligensebb nőkre gondolok), hanem ennél jóval több kell, amit anyagiakkal nem lehet kompenzálni.


Sajnos én is olyan vagyok, hogy sokkal jobban beindít egy okos, céltudatos, művelt, udvarias férfi, mint egy macsó, még ha ezerszer rosszabbul is néz ki elsőre. Persze megnézem a külsőt, de csak annyiban, hogy ápolt-e, vonz-e, engem a belső tud elvarázsolni, az ágyba vinni. Volt már olyan, hogy elsőre nem tetszett a férfi, de ahogy elkezdtem vele beszélgetni, egyre jobban vonzott, mert tudatos, tervez, céljai vannak és legfőképpen van tartása. Bele mer nézni az ember szemébe, bátran lehet vele tervezni, ott álltok egymás mellett jóban-rosszban.

Ez egy nőnek sokszor jóval többet jelent, mint a rendszeres szex, illetve sokkal könnyebben megadja a rendszeres szeretkezést és örömmel teszi, ha a férfi tud egy kicsit a női lélek szintjén is gondolkodni.

2020. szept. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
93%

"romantikus is vagyok (főleg ha hangszer közelébe kerülök)"

Rossz a sorrend.

Nem csak a hangszeren kell mindent bevetni, hanem első sorban a mindennapokban, hogy eljussál addig, hogy játszhass a hangszeren. Pontosabban, hogy a lelkéhez ismét kellő mélységekben eljussál.

Odafigyelni mit, hogy szeret, szeretne. Nem csak úgy általában, hanem veled kapcsolatban. A házasságban még évek múlva is akarni kell meghódítani a másikat bensőnkkel, külsőnkkel, mint a kapcsolat elején. Akarni kell tetszeni neki. Nem belekényelmesedni, hogy mellettünk van, hogy szeret, hogy már ismerjük egymást, lehetek otthon a legkényelmesebb kinyúlt trikómban is...Nem csak magammal foglalkozni, hogy ismét egy monoton, unalmas nap, és savanyúan tenni a dolgunkat. Ez pont egy nagyon lényeges öngerjesztő dolog. Ha jó kedvet mutatok, akkor azt kapok vissza. Csak elkezdeni nehéz, utána már jön magától...adom-kapom-adom-kapom...aminek a vége lehet a fantasztikus zongoraest...

2020. szept. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
100%
...Ja, és 48, +1
2020. szept. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!