Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez milyen probléma lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen probléma lehet a barátnőmnél? Aggódjak miatta? Hogy nyugtassam meg?

Figyelt kérdés
Na szóval nem olyan régen állítása szerint talált magán ősz hajszálat valahol, és azóta bár nagyon óvatosan, hogy más ne vegye észre, de tépi a haját... Nem, nem úgy kell elképzelni, hogy elkezdett őszülni, semmi nem látszik, gyönyörű, dús, sötét barna, majdnem fekete haja van, azt a 2-3 szálat is iszonyat nehezen, véletlenszerűen találta meg, de azóta szerintem igen durva szinten tépi magát. Láttam is, és volt, hogy vagy húsz kitépett (mondanom sem kell, eredeti színű, cseppet sem ősz) hajszállal találkoztam a fürdőben. Megszállottan lesi magát, beszélni pedig nem lehet erről vele, mert nagyszerűen leplezi ezt a kényszert, nem az a típus, akiről ordít, hogy ilyen problémája van. Egyébként nem is az a hiú típus, bár igyekszik nagyon egészségesen élni, se cigi, se ital, kevés hús, sok zöldség-gyümölcs, alapból nem hízékony alkat, stb. Nagyon megrémít ez a viselkedése, egyszer véletlenül megláttam, amikor tépte magát, durva egy látvány volt.

2020. szept. 4. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelési kényszere lehet, önbizalma meg valahol a béka segge alatt van.
2020. szept. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Megijedt az öregedéstől, az elsőket én is tépkedtem. Most 43 évesen még mindig festetlen a hajam, de 1-1 szál megcsillan benne, engem nem zavar. Nem biztos, hogy ennyire tragikusan kell venned, valószínűleg nála is el fog múlni, ha meg zavarja, akkor befesti majd.
2020. szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Amikor az elsőt megláttam, én is kitéptem.:) Most már minimum 10 van itt elöl és hátul ki tudja mennyi. Nem tudom, fogom-e valaha festeni. Van bennem egy dac visszafelé, hogy csak azért se akarok tetszeni. Voltam nagyon szép, de későn értem nővé, amikor már minden szóbajöhető férfi házas volt és rájöttem, hogy most már hiába minden. Akkor minek festegessem magam?


De annyira nem estem soha kétségbe, hogy nagyítóval tépkedjem a hajszálaimat.

Nem könnyű elfogadni az öregedést.

2020. szept. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na igen, de ő már az eredeti, sötét színűeket tépkedi, elég szép számmal. :/


Amúgy nincs önbizalomhiánya, sőt, elég karakán jellem. Az egész családja öregedés terén is jó génekkel rendelkezik anyai és apai ágon egyaránt, az összes nőrokona fiatalabbnak néz ki a koránál, tehát érthetetlen számomra ez az egész irreális félelem.

2020. szept. 4. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy nem mondja lehetnek félelmei. Én még egy nővel nem találkoztam aki maradéktalanul megvolt magával elégedvr, függetlenül nül a habitustól. Annyira elvárás ma szinte, hogy nehogy meg merj öregedni, maradj szép ránctalan, tartsd jól magad 50 évesen is fitten, mint Jlo.
2020. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez sajnos igaz. Nekem ez az egész tényleg csak azért érthetetlen, mert alapból olyan géneket örökölt, amikért mások mindenre képesek lennének, még így pár hónappal harminc előtt sem akarják róla elhinni, hogy harminchoz közeli már, ezért is vagyok megdöbbenve ettől a hajtépéstől. Főleg úgy, hogy igen tetemes mennyiségű nem is ősz hajat szedett ki.
2020. szept. 4. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!