Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük már régen , hogy ha kijön az a bizonyos film a moziban együtt elmegyünk rá . Erre ma kitalálta ő ilyen hülyeségre nem jön el . Így egyedül mentem el a moziba . Baratnőim nem tudtam megkérni jöjjenek velem , mert már más programjuk volt.
2020. szept. 4. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit néztél meg és milyen volt?


A pasi egyébkênt felejtős, azért ígérte meg, hogy beakassza a lompost, de azóta talált mást.

2020. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Mivel nem szeretek egyedül moziba járni, így megvárnám míg feltöltik netre
2020. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már megtetted hogy elmentél egyedül, semmi értelme a kérdésnek. Egyébként semmi gond szólóban mozizni, nem értem mi az a kényszeresség itt is, hogy jajj mit fognak szólni mások. Ha menni akarsz valahova, akkor menj - ő nem akart menni, ez van.


A srácról meg ebből annyit tudunk meg, hogy valami olyat ígért meg, amiről amúgy más volt a véleménye, csak nem mondta el őszintén. Nyilván nagy eséllyel azért, hogy bevágódjon és/vagy megpakolhasson, de egy kapcsolatot nem fog leírni.

2020. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kuka ha már most ezt csinálja. Szerintem is csak dugni akart
2020. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megvárni, míg feltöltik a netre, és kötelezném a hapsit, hogy nézze meg.
2020. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!