Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben az esetben jobb minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben jobb minél előbb lezárni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Azt hittem hogy végre megtaláltam az igazit, 2 hónapja ismertük meg egymást. Pár napja valahogy szóba jöttek a gyerekek, és azt monda hogy szóba sem jöhet hogy ő gyereket szüljön. Ettől nagyon kiábrándultam belőle, nekem annyira hihetetlen ha egy lány ilyet mond. Meg én nagyon szeretnék majd egy vagy két gyereket. Tehát úgy érzem hogy annyi ennek a kapcsolatnak.
2020. szept. 4. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megválaszoltad a kérdésed.

Nem egyeznek a számotokra fontos, hosszútávú terveitek. Ráadásul ebben a kérdésben nemigen lehet kompromisszumot kötni.

2020. szept. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Igen jobb lezárni, de a leányzó úgy lett volna korrekt, ha az ismerkedéskor mondja ezt el, mert ez nem egy áthidalható probléma. Legalább viszonylag hamar kiderült..
2020. szept. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%
Jobb is. Nálad jobbat érdemel. Ki a franc akar manapság gyereket?
2020. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1%
Még lehetséges az örökbefogadás lehetősége is.
2020. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Igen, jobb minél hamarabb elköszönni. Ahogy már mondták, ez nem megegyezés kérdése, sosem lesz benne egyetértés.


Viszont tényleg lehetett volna a lányban annyi, hogy ezt sokkal-sokkal hamarabb tudatja veled. Randiztam én is ilyen lánnyal, ő az első randin felhozta ezt, később elmondta, hogy direkt, mert ebben nincs kompromisszum, és sem a a saját, sem más idejét nem akarta húzni.

2020. szept. 5. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolatot a közös tervek, közös életcélok viszik előre..


Ha ez nincs meg, akkor toporogtok évekig egy helyben a semmiben, amíg csak kénytelenek lesztek belátni, hogy nincs értelme tovább húzni, mert ebben nincs kompromisszum.


Fiatal vagy, ez csupán 2 hónap, még nem építettek együtt fel semmit, szerintem keress mást, ne pazarold az idődet és energiát ebbe a kapcsolatba. N

2020. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!