Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a végső ítélet után tudnád,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a végső ítélet után tudnád, hogy a párod hatalmas kínokat fog átélni a pokolban, és neked lehetőséged lenne rá, együtt szenvednél vele, vagy maradnál a paradicsomban?

Figyelt kérdés
2020. szept. 4. 22:51
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat légyszíves.
2020. szept. 4. 22:52
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszek ezekben a dolgokban.
2020. szept. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párom szenvedésre lenne ítélve a pokolban, akkor az okkal lenne. Senki nem tud más szenvedésén segíteni, ha az neki el van rendeltetve. Abban az esetben, ha a párom szenvedésén enyhítene az, hogy én vele szenvedek, vagy csökkentené annak az időtartamát, akkor természetesen vele szenvednék. Ha mit sem befolyásolna az én ottlétem, és én bűnöktől mentes lennék(ami eleve az feltételezi, hogy nem mehetek a pokolba) akkor maradék, hisz nem volna más választásom.
2020. szept. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azok válasza érdekel, akik hisznek benne, vagy legalább elméleti szinten kezelik a témát.
2020. szept. 4. 23:01
 5/16 A kérdező kommentje:

#3


Érdekes, hogy vállalnád a szenvedést. Ki tudja, ezt mennyien vállalnák be, hiszen az ember önző.

2020. szept. 4. 23:03
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Kivinném, mert ÉN vagyok vasember.
2020. szept. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek ebben, de tutira én jutnék pokolra, és nem engedném a páromnak hogy velem legyen ha van lehetősége mennybe jutni.

De ha én enyhíthetem a szenvedését akkor mennék, hacsak nem a sátán kínálná a lehetőséget, mert tudom, hogy akkor én csak egy új eszköz lennék a kínzására.

2020. szept. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Erre az egyetlen komoly válasz az, hogy normális ember nem agyal ostobaságokon. Egyszerűbb lett volna azt megkérdezni, hogy kitartanál-e a párod mellett, ha szenved vagy rossz időszakát éli az életének, mint egy normális felnőtt ember akinek esze is van.
2020. szept. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Szenvedjen csak egyedül! Okkal került oda.
2020. szept. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#8


Most olvasom az Isteni színjátékot, onnan az ötlet...

2020. szept. 5. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!