Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütöttem a barátnőmet, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem a barátnőmet, én lennék a hibás?

Figyelt kérdés

Picit hosszú történet lesz, előre is elnézést kérek miatta..


Adott egy 19 éves lány, és én, egy 21 éves srác. Pont itt, a Gyakori Kérdések oldalon ismerkedtünk meg egymással, lassan 3-4 éve, és először összebarátkoztunk, mivel rengeteg sok közös van bennünk. Ő ekkoriban Angliában tanult, pár hónapja költöztek csak haza a szüleivel Budapestre, miután elvégezte a kinti sulit, és abba az egyetemre jelentkezett, ahová én járok jelenleg, és hát hivatalosan is összejöttünk.


Pár nappal később mesélte el, hogy amíg Pesten volt, egy jó fiú haverjával kavart.. és megtörtént az a dolog is köztük, de nem érez iránta semmit. Én erre mérgemből pofánvágtam, és elkezdtem vele kiabálni, hogy mégis mit képzelsz magadról te büdös rib*nc, stb. Ezután elment, ennek már lassan 4 napja.


Még mindig szeretem, és tisztában vagyok azzal, hogy eléggé.. nimfomán alkat, de ez kiverte nálam a biztosítékot.



2020. szept. 5. 14:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
11%
Te vagy a hibás. 21 éves, egyetemista fiúként, miért nem MILF-eket hajtasz? A fiatal lánynak FÉRFI kell.
2020. szept. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Igen, a te hibád, mást megütni primitív dolog.



Persze az ő tette is megéri a pénzét, de ütögetni... Nem kellene. Kiparancsolni az életedből örökké - ezt kellett volna tenned. Ez lett volna a helyes út. Mivel egyértelműen nem szeret téged, nem lett volna neki sem probléma ez, ment volna át ahhoz akivel kavar.



Továbbá ha te tudod, hogy ilyen, miért jöttél össze vele? Ugye nem ezt a dolgot kihasználni?

2020. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
Soha semmilyen körülmények vagy események hatására sem ütünk meg egy nőt!!!!!
2020. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
21%

3.-nak.


De!


Pl.: Más kölykét akarja a nyakunkba varrni, vagy ha megöleti a közös gyerekünket egy abortusz klinikán. Na akkor ütném, mert ütni kell!

2020. szept. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Tudatosan soha nem ütnék meg senkit, még egy állatot sem, nemhogy egy embert, de hirtelen elöntött a méreg és az idegesség, és sajnos rajta csattant a dolog.. Bocsánatot kértem már tőle telefonon, kérleltem hogy beszéljük meg személyesen, de rámcsapta a telefont..


Én úgy voltam bele, hogy mindannyiuknak vannak hibái, illetve kellemetlen tulajdonságai. Én például biszexuális vagyok, amit Ő elfogadott, én pedig a nimfomán viselkedését fogadtam el, de nem azt, hogy már a nulladik napon félrelépjen egy srác ismerősével..

2020. szept. 5. 14:32
 6/26 anonim ***** válasza:
98%

3.


Ahogy férfit sem üthet(ne) meg egy nő. Ütni kizárólag védelemből szabad, az agresszíven fellépő, támadó személy ellen, nemétől függetlenül, lehetőleg akkor sem állatmódon, hanem a cél inkább a semlegesítés legyen, szóval kisebb célpontot elég lefogni, vagy megkötözni.

2020. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
13%

Jó kis páros. Nimfomán és biszex. Úgy sem lett volna hosszú életű a kapcsolatotok, így legalább tudod, mire számíthatsz.

A pofon szánalmas dolog volt, saját magad aláztad meg.

2020. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
Az indulatkezelési problémáival mindenkinek önmagának kellene szembenézni, és valamilyen módon legyűrni, nem másokat hibáztatni érte.
2020. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
64%
Nőt nem ütünk!
2020. szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
17%
Egy nőt nem illik megütni, én sosem tenném. Bár a ribiket nem igazán tartom nőnek illetve szerintem megérdemelte.
2020. szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!