Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütöttem a barátnőmet, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem a barátnőmet, én lennék a hibás?

Figyelt kérdés

Picit hosszú történet lesz, előre is elnézést kérek miatta..


Adott egy 19 éves lány, és én, egy 21 éves srác. Pont itt, a Gyakori Kérdések oldalon ismerkedtünk meg egymással, lassan 3-4 éve, és először összebarátkoztunk, mivel rengeteg sok közös van bennünk. Ő ekkoriban Angliában tanult, pár hónapja költöztek csak haza a szüleivel Budapestre, miután elvégezte a kinti sulit, és abba az egyetemre jelentkezett, ahová én járok jelenleg, és hát hivatalosan is összejöttünk.


Pár nappal később mesélte el, hogy amíg Pesten volt, egy jó fiú haverjával kavart.. és megtörtént az a dolog is köztük, de nem érez iránta semmit. Én erre mérgemből pofánvágtam, és elkezdtem vele kiabálni, hogy mégis mit képzelsz magadról te büdös rib*nc, stb. Ezután elment, ennek már lassan 4 napja.


Még mindig szeretem, és tisztában vagyok azzal, hogy eléggé.. nimfomán alkat, de ez kiverte nálam a biztosítékot.



2020. szept. 5. 14:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
17%

1.: Biszexként örülj, hogy van nő aki nem köp le!

2.: Nimfomániás csajhoz FÉRFI kell, nem egy 21 éves, félhomár.

2020. szept. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
94%
Kérdésem a következő: együtt voltatok, mikora dolog a másik sráccal megtörtént?
2020. szept. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
12: Gyakorlatilag igen, hivatalosan viszont akkor még nem.
2020. szept. 5. 14:44
 14/26 anonim ***** válasza:
85%

#4esnek


"Más kölykét akarja a nyakunkba varrni"

Ebben az esetben, egyrészt ha megcsalt és onnan a gyerek, vége a kapcsolatnak, ha már van gyereke , de én szeretem és elfogadtam.

igy nem probléma,együtt lehet élni ezzel, nyilván e miatt nem ütöm meg.



"vagy ha megöleti a közös gyerekünket egy abortusz klinikán. Na akkor ütném, mert ütni kell!"



Ez sosem lehet egy egyéni döntés, ezt meg kell beszélni, hogy készen áll e a kapcsolatotok a gyerekvállalásra, ha mégis titokban önhatalmúlag dönt erröl akkor vége a kapcsolatnak.


Bármilyen működő emberi kapcsolat alapja a kommunikáció, bár ez csak magánvélemény...

2020. szept. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
14%
Örülj, hogy elmondta. Jobb lett volna, ha hallgat róla? Mégis mire számítottál egy nimfomániástól? Bárhol, bármikor, bármennyit....Te bírod ezt erővel? Már az elindulás előtt halott volt a kapcsolat. Te legalább meggyorsítottad, de eléggé szánalmas módon.
2020. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
83%

Nem jogos, amit tettél és jogosan nem akar hallani felőled.

21/L

2020. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
35%
#13 Na, most akkor igen, vagy nem?
2020. szept. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
84%
Miért érzem azt, hogy ezek a történetek nagyon is kitaláltak?!
2020. szept. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
29%
Inkább a szüleid hibája, de te meg folytatod. Szóval....
2020. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
94%

Egyrészt, senkit nem ütünk meg, ha meg is csalt. Vagy fizikai erő híján okés lenne minden csaló férfit kicsit megszurkálni?


Másrészt, tudatosan nem csinálsz ilyet, de jó. Tehát ha elönt a düh, akkor agresszív vagy. Kösz, nem.

2020. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!