Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne ezt ésszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezt ésszerűen megoldani?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A barátommal 2 hónapja vagyunk együtt,menet közben kiderült,hogy a szomszédjában a volt osztálytársa lakik,aki teljesen bele volt zúgva barátomba. Olyannyira hogy barátom megmondta neki régebben,hogy nem lehet köztük semmi,nem akar tőle semmit,de a hölgyemény még fel is kínálta magát és ez a retek meg ki is használta,szóval lefeküdtek.Azt nem tudom hányszor de nem is akarom tudni.Szóval ez most rettentően szíven ütött,hiába jön azzal,hogy a férfiak így működnek.Szóval a helyzet az,hogy menet közben a hölgyikénknek másfél éve lett barátja de még mindig írogat barátomnak és őszintén szólva eléggé zavar a dolog...Meg is említettem neki,de azt mondta hogy nem lesz többé köztük semmiféle testi kontaktus vagy bármi,de sajnos megingott benne a bizalmam,ezért valahogy attól tartok hogy hölgyike bármikor képes megaláztatni magát és felkínálkozni ha úgy adódik,de nem válogathatom meg kivel beszéljen és kivel nem...vagy jogosan kérhetném meg,hogy szakítson meg vele minden kapcsolatot?Ő nem érti miért lovagolok ezen,merthogy már több éve történt a dolog. Na most lehet tényleg én reagálom túl az egészet? Teljesen belezavarodtam... =( Ti mit javasolnátok,mi lenne a helyes?
2020. szept. 5. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem, a férfiak nem így működnek, maximum az agyatlan herék, akiknek nem számít a lukon kívül semmi. Max az, hogy lenyelje a csaj.

Már most szólok, hogy félre fog lépni és nem fogja érteni akkor sem, hogy mi a bajod.

2020. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Engem nem a testi kapcsolat és a felajánlkozás zavarna, hanem hogy a "párom" ekkora gyökér, emberileg egy nagy nulla. Ha mással ezt teszi, velem is ezt fogja, csak más módon.
2020. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha reteknek nevezed a párodat, akkor egyeetlen megoldás van: szakítsatok.
2020. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatban a múltat el kell felejteni! Az a lényeg, hogy most milyen a hozzáállása. Te tudsz ezzel a hozzáállással azonosulni? Ha a szíved mélyére nézel, megbízol benne?


Ha a válaszod igen, akkor koncentrálj a kapcsolat építésére - és ne a lerombolására. A féltékenység, veszekedés, hibáztatás rombol. Nem csak őt, hanem elsősorban Téged! A Te helyedben úgy oldanám fel a konfliktust, hogy belenéznék a másik fejébe. Mit akarhat ő? Több szabadságot? Több szórakozást? Saját maga megszabni, hogy kivel beszélgethet? Azt, hogy ne ítéljék el a múltja miatt? Esetleg visszaigazolást arról, hogy ő a nagy férfi, aki előtt halomban hevernek a nők? Figyeld meg a szavait és megtudod a választ!


Ha pedig ezt kiderítetted (és továbbra is együtt tudsz élni vele), akkor szabj határt: biztosítsd róla, hogy megadod, amire vágyik, de cserébe neked is vannak szükségleteid. Világosan kommunikáld, hogy a megcsalás és a hazugság nálad azonnali szakítást eredményez! Kínálj fel egy szebb jövőt, amit hülye lesz visszautasítani. Ébressz benne vágyat arra, hogy megtegye, amit te szeretnél tőle - így soha többé nem kell majd féltékenykedned.

2020. szept. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen egy retek,mert akárhányszor kérdeztem az említett nővel kapcsolatban mindig hazudott mint kiderült,4 féle verziót mondott már vele kapcsolatban,míg végre kinyögte hogy csak hemperegtek az ágyban.

Akik ismerik a nőt,mindenki azt mondja hogy nem normális,van valami agyi defektje is és nem egy vonzó élőlény...ez viszont akkor sem nyugtat meg...

2020. szept. 5. 16:42
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm a tartalmas válaszod!:)
2020. szept. 5. 16:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha olyan dolgok miatt hibáztatod, amelyek azelőtt történtek, hogy kapcsolatod lett volna vele, akkor nyilvánvaló, hogy hazudni fog.

Az egészt azzal a céllal csináltad, hogy lehúzd magadhoz.

Volt ilyen barátnőm. Egy idő után közöltem vele, hogy ebbe nem megyek bele, semmi köze a múltamhoz.

2020. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És a barátodnak mindegy, hogy milyen nőkkel hempereg, csak lyuk legyen rajtuk?
2020. szept. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8, úgy látszik igen és pont emiatt fáj a legjobban,hogy akiről nem is gondolnád,ki sem nézed belőle...alapból egy szerény srác,ismerősöknek mondtam is viccből,hogy aztán majd kiderül hogy ő is olyan hogy neki mindegy,csak legyen valakije akivel tud hetyegni,erre azt mondták hogy áá,ő nem egy olyan srác,azért neki is van ízlése,biztos nem feküdne össze csak úgy fűvel-fával...erre kiderül hogy márpedig igen...
2020. szept. 5. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!