Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol tudnék ápolt férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ápolt férfiakkal iamerkedni?

Figyelt kérdés

Sajnos nem ismerik az ápoltság fogalmát. Szeretnék egy olyan pasit, aki reggel kétszer megmossa szappannal az arcát, a fogait minimum 3 percig mossa, majd alapos öblítés után ezt megismétli. Minden nap hajat, fület mos, rendesen, persze a többi testmosással együtt. Egy nap, egy póló, farmer maximum egy hétig hordható. Ha szemüveges, azt szappanos langyos vízzel tisztítja, napi egyszer. Nem kell parfümfelhő, csak tisztaság. Az utóbbi 5 évben 15 randiból kettő volt aki megfelelt. Túl igényes lennék? Nem hiszem. Én viszont mindnek megfeleltem. Megőrültek az ápoltságomért. Akkor ezt miért nem kapom visszafelé tőlük? Nem fordul meg a fejükben hogy hányingert kapok tőlük? Mondjam azt, hogy figyuka, mosd meg a fejedet mert ideragad az arcodról a zsír az én tiszta arcomra? Amit talán életében sem mosott meg soha.

Más nők ti mit tapasztaltok? Bocsi de nagyon elszakadt a cérna egy újab büdös randi után.


2020. szept. 5. 19:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

a sarki késdobálóba jársz ismerkedni?

Azok sem a régiek már!

Valamikor még volt renoméjuk.

2020. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Ha nem mondod ezt vissza nekik, akkor eszükbe sem jut.

Ez lehet az egyik oka, amiért ilyenek.

2020. szept. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
Az ápoltság oké, de számomra az már a röhej/szőrszálhasogatás/kontrollmánia kategória, hogy meg akarod szabni pl. egy szemüveges embernek, hogy mikor és hogyan tisztítsa a szemüvegét, vagy hogy hogyan mosson fogat (egyébként elárulom neked, hogy van, aki sokat mossa a fogát, mégis szájszaga lesz már egy fél óra múlva is). Szerintem te nem társat akarsz magadnak, hanem egy saját kényedre-kedvedre faragott "próbababát", aki pontosan úgy viselkedik, ahogyan te azt előre megszabod neki.
2020. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
46%
Figyel én vegrehajtom amit kérsz tőlem,megcsinálom az összes dolgot,cserébe csak annyit kérek hogy éreztesd velem hogy szeretsz és néha ha van időd menjünk el kicsit kikapcsolódni.
2020. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
67%

Bárhol tényleg. Én ápolt vagyok ilyen szempontból is, de nekem még csak esélyt sem adnak a nők egy randira... Nos?

29/F

2020. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%

Barátommal mikor 1 év járás után összeköltöztünk, akkor tudatosult bennem, hogy nagyon igénytelen (vagy csak szimplán ilyenek a férfiak?).

Nála nem volt alap a napi fürdés(kivéve,ha megizzadt aznap), napi fogmosás, majd befújja magát, majd bevesz egy rágót.. Egyébként nem volt izzadt sose, nem érződött rajta, hogy nem fürdik naponta, de engem maga ez a tudat is bosszant.

Na itt mondtam neki, hogy nekem ez nem fér bele.

Egyenesen megmondtam neki, hogy rohadt büdös a lehelete és reggelente minimum mosson már fogat, mielőtt elmegy bárhova. Mondtam neki,hogy gondoljon már bele egy olyan szituációba, hogy találkozik egy ismerősünkkel és ez a látvány vagy szag fogadja.. Rólam is jót gondolnak, meg róla is.


Akkor belegondolt ésszerűen ő is,azt mondta igazam van, és azóta naponta fürdik, napi 1x minimum mos fogat, de általában este is.


Szerintem, ha képes megváltozni és nem sértésnek veszi, akkor nincs gond. Ha nem akar változtatni , én nem élnék le egy életet egy igénytelen ember mellett.


23N

2020. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Hellmano ***** válasza:
24%
15-2 :D Hát hallod ez sajnos téged is minősít nemcsak a randi partnereidet, hogy ilyenekkel leálltál. Gondolom még a túros batyujukat is beszopogattad azért hiába az igénytelenség....
2020. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%
A minden napi haj, fül, szemüveg mosás és 6 perces fogmosás durva túlzás. Nekem még soha nem sikerült ápolatlan vagy büdös pasit összeszednem, te viszont nagyon kényszeresnek tűnsz.
2020. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
kicsit túltolod
2020. szept. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
45%
Nem lehet, hogy valakinek a természetes testszagára mondod, hogy büdös? Az teljesen természetes, hogy egy nőnek 100 férfiból 99 büdös, hiszen 100-ból csak 1 jön be szexuálisan, csak 1-gyel illenek össze genetikailag. A nők nagyon nagy részben szag alapján választanak partnert, a szagban van az információ a párválasztáshoz.
2020. szept. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!