Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom haverja ellenem beszél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom haverja ellenem beszél?

Figyelt kérdés

Párommal a munkahelyünkön ismerkedtem meg, ez a gyerek már régebb óta együtt dolgozik vele. Egyébként is nehézkesen indult a kapcsolat ezzel a gyerekkel, mert a párom szerette volna, ha én is a táraságuk része lennék, de látszott, hogy nem látnak ott engem szívesen. Már hamarabb is gondolhattam volna, hogy ez egy ilyen ember, mert miután szétmentek az élettársával, utána az egész munkahelyen azt mondogatta fűnek-fának, hogy életképtelen, autista volt az exe és a csajszi később fel is mondott. Tipikusan olyan emberről van szó, aki durván odaszól a másiknak, majd egy hatalmasat nevet az egészen és azt mondogatja, hogy ő mekkora egy humorista.

Ez volt a második szakításunk, az utóbbi 1 hónapban egyáltalán nem vallott önmagára a párom viselkedése, mint most kiderült, mind a sok ellenem uszítás és a szakításunk mögött is ez a gyerek állt.


Fogalmam sincs, hogy mióta és mikkel tömi tele párom fejét, de kezd egyre jobban aggasztani a helyzet és tehetetlennek érzem magam. Mit tudnék csinálni?


2020. szept. 6. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párodat le tudják beszélni rólad, az nem a haver hibája, hanem a párodé.
2020. szept. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge jellem befolyásolható a párod, ez mindig rés lesz a pajzson. A másil lehet szimpla irigysegből kavar vagy mert egy szemétláda. Párod ugyanúgy hibás, ha nem látja fától az erdőt.
2020. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Madarat tolláról, embert barátjáról.

Nem olyan furcsa ez.

A "párod" vagy egy gyengejellemű kis kukac, vagy olyan, mint a haverja.

Melyik a jobb? Szerintem egyik sem.

2020. szept. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!