Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tagad meg mindig?

Figyelt kérdés
Teszem azt kiderulnek bizonyos hazugsagok, en tudom az igazat de o meg mindig allitja hogy ugy volt ahogy.. De kozben mar masoktol hallom vissza az igazat. Miert nem mer őszintén rn elem allni es bevallani ami tortent? Foleg hogy tudom az igazsagot de koti az ebet a karohoz. Minden ferfi ilyen hazudos?
2020. szept. 6. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miről beszélgetünk?
2020. szept. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Arrol hogy tett valamit annak idejen de nem az oszintet vallotta be.. Es most kiderult az igazsag de meg mindig azt allitja amit akkor.. De a baratja arulta be. Miert hazudik meg mindig ha tudom az igazat?
2020. szept. 6. 14:03
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Vérében van a hazudozás.

Még mindig hülyének néz téged.

Gyáva felvállalni a tetteit.

Minek vagy vele, ha hazudozik neked?

2020. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Honnan tudod hogy az az igaz amit a barátja mond, és nem az amit ő ? Mi ez a bizalmatlanság? Ma már egy férfinek szava sem lehet? Milyen világot élünk ?
2020. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem minden férfi hazudós, ráadásul lehet, hogy ő mond igazat, és mások hazudnak (bár amit írtál, abból semmi nem derül ki)! Nem kellene vele foglalkoznod, akkor nem kellene hazudnia, tagadnia, bevallania az igazságot.
2020. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A legjobb baratja elmondta miket csinalt a baratnojenek.. A baratnoje meg nekem.. Es az a csaj akivel megtette az is azt allitja.. Azert hiszek masnak mert o sokat hazudott.. Igen egy notorius hazudozo, csak azt hittem talan bevallja ennyi ido utan az igazat amit mar ugyis tudok.. Nem foglalkozom mar vele, csak nemnertem mire volt ez jo neki
2020. szept. 6. 14:10
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Wao egy megcslás. Talán bűn? Nem.
2020. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet neked nem bűn, nekem az.. Foleg ha mast mond mint ami volt..
2020. szept. 6. 15:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert ez a fajta nem képes kiállni magáért. Sunyi alak és nem érdemes kínozni magad!
2020. szept. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!