Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet megérteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet megérteni, hogy nem vagyok családdal össze ülős típus napi szinten akár többször?

Figyelt kérdés

Járunk barátnőm apjához ahol ott van az aktuális párja, neki a lánya, neki a párja, barátnőm húga stb... Szeretnek össze ülni többször is, és nekem ehhez nagyon nincs hangulatom. Hallgatni ahogy kibeszélnek másokat, nem is tudok hozzá szólni dolgokhoz, csak ülök ott. Ők pedig kb. le se tojnak engem az elejétől kezdve már, ha megérkezünk akkor barátnőmmel mennek be, én meg kullogok be egyedül.


Barátnőm anyjánál ugyanez a helyzet, a különbség annyi, hogy ott ők kifejezetten nem bírják a fejemet, mert még az elején más véleménye voltam valamiben, megsértődtek, azóta eléggé buták és igazságtalanok voltak velem, de barátnőmmel is (aki menekülne már onnan, de lassan én is a kapcsolatból, mert barátnőm is eléggé bután tud velem bánni így másfél év után lassan).


Ti szeretnétek így össze ülni, a fentieket figyelembe véve?



2020. szept. 6. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, nem mindenki illik össze mindenkivel. Beleértve az illető szokásait és elvárásait is.
2020. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, illetve rühellem hallgatni a buta alpári beszédet. Inkább bent maradok a szobában. Mi értelme így ki ülni oda?... Empátia szót nem igazán ismerik.
2020. szept. 6. 17:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is utálom. Mondjuk az én családom mindig ügyelt arra hogy ha ott volt valakinek a párja a családi ebéden akkor beszélgettek vele plusz egymás között se olyanról folyt a csevej amibe ne tudott volna beszallni mert nem értette. De az exeim családjáról ez már nem mindig volt elmondhato.
2020. szept. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És akkor így mit kezdjek a helyzettel? Ezt el is felejtettem megkérdezni.
2020. szept. 6. 17:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Mond el a barátnődnek hogy zavar hogy olyan témáról beszélnek amit te nem értesz, nem tudsz hozzaszolni mert így unatkozol.
2020. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De miért mész el?
2020. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mert a barátnőm. Amúgy mondtam neki ezt, annyit mondott rá, hogy ez neki szar, hogy nem megyek ki. Ez legyen a legnagyobb baja...
2020. szept. 6. 19:08
 8/11 A kérdező kommentje:
Sok esetben ültem már ki velük, most ezután nem, és kérdezték, hogy antiszociális vagyok-e.
2020. szept. 6. 19:09
 9/11 peca1000 ***** válasza:

Megmondod a csajodnak, hogy többet nem mész, mert ez zavar, és nincs változás.

Ő eljöhet hozzád ha akar, de te hozzájuk nem mész. Ha hisztizik, zavard el a pics.....ába.

2020. szept. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mondta az előbb ő nekem, hogy akkor nem kell le jönnöm. Mondtam neki, hogy akkor nem is fogok, és ő sem fog nálunk ki ülni a konyhába. Eléggé gyerekes hozzáállás szerintem. De letojom.
2020. szept. 6. 20:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!