Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 9 éve vagyunk házasok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 éve vagyunk házasok, de egyáltalán nem megy a szex, és soha nem is ment. Van erre megoldás?

Figyelt kérdés
A férjemmel teljesen kiegyensúlyozottan élünk. 13 éve vagyunk együtt, 9 éve vagyunk házasok. Mind a kettőnknek ez az első komoly kapcsolata, fiatalon házasodtunk össze, és előtte nem is szeretkeztünk, vallási okok miatt. Akkor még volt egyébként tűz, de ez a házasság legelején kiveszett, a mély kötődés maradt. Egyetlen problémánk van egymással: egyáltalán nem megy a szex. Soha nem ment, de azt hittük, ez csak a kezdeti bénaság, és idővel beletanulunk. Már ott tartunk, hogy egy éve szexuálpszichológushoz járunk, de semmi előre haladás nincsen. Valami okból kifolyólag nálam teljesen hiányzik a kémia, a férjem kvázi a legjobb barátom. Az együttlétek katasztrofálisak, évekig csak kötelességből mentem bele, de már úgy se megy. Nem tudom, mi lehet a megoldás. Váljunk el? Minden működik, a férjem jó ember, jó apa lenne. Működhet úgy egy kapcsolat, hogy a szex ennyire gyatra? Vagy ennek nincsen jövője? Nem akarom, hogy vége legyen, mert annyira békés a közeg, annyira értjük egymást. De a fizikai vonzalom nélkül van ennek jövője? Volt már valaki hasonló szituban? Az oltogatások meg kioktatások nem annyira érdekelnek, inkább olyan tapasztalatok, akik jártak így, és valahogy sikerült megoldani. Azt sem tudom, mással jó lenne-e, mert nincsen tapasztalatom. Kívánom a dolgot, de a férjemmel egyszerűen nem. Lehet, hogy csak mi nem illünk össze szexuiálisan?

2020. szept. 6. 21:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
9 éve szenvedtek ezzel? Hát... Eztipikusan az, mikor mondanám, hogy válás, de 9 év után már nem tudom...
2020. szept. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Egyébként a családokkal is jóban vagyunk, a sógornőmmel, anyóssal, az én szüleim a férjemmel meg az ő családjával... nem értem, mi lehet a gond. Segítjük egymást, támogatjuk egymást, de ez a szex dolog egy zsákutcának látszik. Tényleg próbálkoztunk, de ha már az elején erőltetni kell, az valahol gáz... :'(
2020. szept. 6. 22:07
 3/32 anonim ***** válasza:
83%
Jo ez a vallas dolog, agymosasra mindenkepp.
2020. szept. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%

Ezért tartom baromságnak hogy vallási okokból nem szexelnek az esküvőig.

Ez lehet a következménye mint a ti esetetekben

2020. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Hát, a jelenlegi fejemmel máshogy döntöttem volna, de most ez van, és erre kell megoldás sajnos.
2020. szept. 6. 22:12
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mi nem megy? Leirod privibe?
2020. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan mi a probléma a szex tekintetében? Mi nem megy? Mi a rossz benne?


Egyebkent az probléma hogy nincs kémia. Annak lennie kell.


Maximum ha nagyon nem megy, beszéljétek meg hogy a szexet megoldjatok mindketten mással, bár én ebben nem hiszek.

2020. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
30%

Szerető mindkettőtöknek.

Heti egy nap kimenőt kapsz te is, ő is, hétvége a családé.

2020. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Baratodnak tekinted párod, te magad írtad, nem a ferfit latod benne, lehet itt van a hiba, ezert nem vonzódsz hozzá.
2020. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Unalmas, nem vágyom rá. Nincsen kémia. Ez a legrövidebb és legtömörebb válasz. Mindent megbeszélünk, tök sokat fejlődtünk egymás mellett lelki síkon, de fizikai síkon mintha nem egymásnak lettünk volna teremtve. A szerető kérdéstől szerintem ő kiakadna és válópert adna be, vagy nem tudom. Én már komolyan ebben is benne lennék, mert annyira kifáradtam, és nem akarom elhinni, hogy 30 éves nem annyira ronda nő létemre nem jár nekem egy jó szex az élettől. Most akarnánk gyereket már, de nem fogadja be a gyomrom, hogy csak "megtermékenyítés" céljából dugjunk egyet...
2020. szept. 6. 22:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!