Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha férfinapra kérek valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férfinapra kérek valamit a barátnőmtől, akkor az nevettséges, viszont ha ő kér tőlem valamit nőnapra, az okés?

Figyelt kérdés
Valaki világosítson már fel.
2020. szept. 7. 00:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Na, rossz helyre írtam. Nem ide akartam, hanem a "felnőtt párkapcsolatok" rovatba...
2020. szept. 7. 00:11
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem okés és nem értem miért vagytok együtt ha ilyen szinten áll a kapcsolatotok.

Akkor szokás ajándékot adni a szeretteinknek, ha saját indíttatásból történik, szeretetből. A gesztus a lényeg hogy gondoltok egymásra, és szeretnétek egymást boldognak látni, ezzel értékelve a másikat. Még csak különleges alkalom sem kell hozzá.

Az gáz ha kéregettek egymástól aztán azon marjátok egymást hogy "bezzeg te így meg úgy"...

Mintha kötelező lenne, meg mintha ezek a napok az ajándékról szólnának. Ezzel felesleges elvárásokat támasztotok egymás felé és a saját kapcsolatotokat mérgezitek.

2020. szept. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Fogalomzavar.

Ajándék az, amit önként megbecsülésből/szeretetből ad az ember társának.

Amit kérni kell, az nem ajándék.

.

A másik: van neted, Google a te barátod is, nézz utána, honnan származik, mi az eredete a nőnapnak - és a 'férfinapnak'.

2020. szept. 7. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!