Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év korkülönbség sok?

Figyelt kérdés

Én 19 vagyok, ő 27 éves. Nem érzem, hogy hatalmas “generációs szakadék” tátongana köztünk, de a szüleim nem nézik jó szemmel.

Tényleg ennyire sok az a 8 év?


2020. szept. 7. 23:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
31%
Melyik nem az idősebb?
2020. szept. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%

Ha illetek egymáshoz, azonos irányba tartotok az életben, ugyanarra vágytok, dolgotok van együtt akk nem számit.

Ha ezek közül egyik sincs jelen, tökmind1 mennyi a különbség, igyse ugyse fog működni.

2020. szept. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Ha néhány évvel fiatalabb lennél rengeteg, ha idősebb semmi. Neked kell tudnod, hogy mennyire passzol a személyiségetek, hogy hasonlít -e a jövőképetek, azonos életszakaszban vagytok -e a magatokkal, és a másikkal szembeni elvárásotok szempontjából.

Ha te egy bulizós egyetemista kislány vagy, ő meg megállapodni, családra vágyó férfi, akkor lehet, hogy rosszkor találkoztatok. A szüleid meg jogosan, pld. azon aggódnak, hogy mi van, ha nem arra haladsz miatta, ami a vágyad lett volna..

2020. szept. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
35%

Sok.


De nem azért, mert sok, hanem mert a 19 éves egy gyerek, gyerek, hiszen ha nem lenne az, akkor megélné a szerelmet, és nem a neten kérne engedélyt 12 éves idiótáktól, meg lelakott, bepiált ex-feleségektől.

2020. szept. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
10%
Ilyen felállással, sok, még korai.
2020. szept. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

én a 19 éves lány vagyok.

igazság szerint most kezdtem el az egyetemet, eddig úgy érzem/látom, össze fogjuk tudni egyeztetni a dolgainkat. a családalapításról már beszélgettünk, egyikünknek sincsen a rövidtávú tervei között.

nagyon jól érzem magam vele, a korosztályommal sosem találtam meg igazán a közös hangot ilyen téren. tetszik, hogy vannak céljai, tudja, mit akar az élettől, fel tudok rá nézni, ő pedig egyenrangúként kezel. ezt egy kortársamtól sem

kaptam meg korábban.


4/5: kedves tőled, hogy így minősíted a válaszadókat, sokat elmond rólad. ennek ellenére, attól még, hogy véleményt kértem valamiről, a döntés az enyém. elég nagy a különbség a vélemény és az engedély között.


a hasznos válaszokat köszönöm!

2020. szept. 8. 09:08
 7/22 anonim ***** válasza:
47%
Ez még belefér. :)
2020. szept. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
46%
Most felnézel rá vagy egyenrangúak vagytok?
2020. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
kölcsönösen egyenrangúak vagyunk, nyilván. de azt érzem, hogy jó ember mellett vagyok, aki képes megállni a helyét az életben.
2020. szept. 8. 15:23
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
Én 18, a férjem pedig 30 éves volt, amikor megismerkedtünk. Azóta is boldog házasságban élünk, és van két gyerekünk.
2020. szept. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!