Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem tudok a barátnőmre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudok a barátnőmre szexuális lényként tekinteni, akkor szakítsak vele? Pár hónapig nem tűnt fel, de most elkezdett.

Figyelt kérdés

Volt régen pár barátnőm már, de most az utóbbi években más dolgokra koncentráltam és nem volt kapcsolatom. Visszagondolva a korábbi barátnőkkel volt kölcsönösen erős szexuális vonzalom és megvolt köztünk ebben a vágy, az összhang. Pl emlékszem kettesben sokat nyúlkáltunk egymáshoz (értsétek jól), gyakori volt a szex, vagy ha rájuk néztem a szex is hamar eszembe jutott. Mellette nyilván az emberi oldalt is rendben éreztem velük is, ezért választottam páromnak őket.


A mostani barátnőmmel emberileg jól kijövünk, van sok közös vonásunk, barátilag el tudunk beszélgetni, de a szexualitásból nagyon hiányzik valami. Eddig az emberi oldalra koncentráltam, de most kezdett feltűnni, hogy a szexszel nem oké valami. Konkrétan csak akkor kezdeményezek nála, ha megkívánom magát a szexet, de mintha olyankor nem őt kívánnám meg, hanem magát az aktust és mivel ő ott van elérhetően, ezért vele csinálom. A régi barátnőimmel az volt, hogy őket kívántam meg és olyankor kezdeményeztem. Konkrétan most olyan heti 2-3 szex van, míg régebben a régi barátnőimmel heti átlag 5-6 simán volt (ennyi is csak azért, mert nem együtt éltünk, nem lehetett mindig akármikor), mert kívántam őket. Tény, hogy nem vagyok már annyira szexközpontú gondolkodású, mint régebben fiatalon voltam, de ez is fontos dolognak tűnik és most jelentkezett egy hiányérzet bennem ezzel kapcsolatban. Ez szakítóok? Valahogy úgy érzem igen, de valahol sajnálom is a dolgot, mert emberileg jól kijövünk.


2020. szept. 8. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
legelőszőr sem kívántad annyira?
2020. szept. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Igen, szakítóok. Sajnálom.
2020. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Régebben mindig lefeküdtem a csajokkal maximum a 3-4. randi környékén, mert úgy voltam minek húzzuk az időt. Most próbáltam visszafogni magam, fejben azt hittem/hiszem azért, hogy jobban megismerjük egymást. Tény, hogy nem sokat fantáziáltam róla szexuálisan, de azért egy kicsit igen, viszont nem tűnt fel, hogy nem jutott annyit eszembe a dolog.


2. Bakker.

2020. szept. 8. 18:20
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg mással is így leszel, mert nem tombolnak benned a hormonok úgy,mint régen.Azonban elgondolkodtam a kérdéseden és arra jöttem rá,hogy én még nem is kívántam meg senkit szexuàlisan,csak magát a szexet....de meg se fordult ez idáig a fejemben,szakítóok meg végképp nem lenne,ne gondold túl a dolgokat.Amúgy 30/N
2020. szept. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos azt kell mondanom, hogy az utóbbi napokban a városban nyitott szemmel járva látom, hogy más nőkkel tudnék így lenni most is, ahogy régen a barátnőimmel is voltam. Csak nehéz erről beszélni, mert a mostani csajom is nagyon normális amúgy.
2020. szept. 8. 21:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi történt azóta? Kicsit hasonló szituban vagyok mint te csak nőként.

Én azzal magyarázom magamnak, hogy más alapokon nyugszik a kapcsolatunk.

2020. okt. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!