Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig csinálnátok így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig csinálnátok így? Egyszerűen nem érti vagy csak nem akarja..de ennyire buta lenne?

Figyelt kérdés

50kmre laknak bnőm szülei. Havi fix 1 hétvégét otthon alszik. Ennek ha ég a földdel egybeér akkor is meg kell lennie de anyjáék nem jönnek őt meglátogatni a 2év alatt szó szerint 3x voltak 1órát.

Mondtam h nyugodtan látogassa/suk meg a szüleit havonta de ne aludjunk ott. 28évesen meddig akar hazajárni úgy hogy ott alszik?-azt mondta h tiltom őt. Dehogyis, de visszakérdeztem hogy ha messzebb laknánk akkor is ez lenne?-erre nem jött válasz. Na meg elég érdekes h maholnap szülni akar és még hazajár aludni..

Pedig anno ő akart eljönni otthonról mert nem volt jó családi légkör náluk ( agresszió sok vita)


Ilyenkor nekem is vele kéne mennem.


2020. szept. 8. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Ezzel mi a baj? 4 hétvégéből 1 nem fér bele? (Max 2 éjszaka gondolom.)


Én 30 vagyok, rengeteg a 25-33 körüli ismerősöm és aki nem itteni származású, azok mind hazajárnak durván havi 1x valóban. Ugyanígy én is. Ameddig nem alapítasz saját családot, addig kitelik az idődből. Nem hetente járkálsz haza, az megint más lenne. Az szerintem sem egészséges, hogyha valakinek annyira nincs saját élete a választott lakhelyén, hogy minden héten hazajárkál a rokonaihoz.

2020. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem sem oké. Már miért kéne ott aludni fixen havonta egy hétvégét? Felnőtt nő, aki együtt él a barátjával. Minek aludna ott? A hideg ráz engem is ettől, amikor felnőtt emberek nem tudnak elszakadni a szülőktől. 27N
2020. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Az csak az amerikai filmekben van, hogy a gyerek az ország másik végén él (ami ott többezer kilométer) és csak évente kétszer megy haza, mondjuk Hálaadásra, meg Karácsonyra.


Nem "kell" ott lenni fixen egy hétvégét, de van valamennyi igénye rá az embernek. Kicsit látni őket, beszélgetni velük, ha kell segíteni ezt-azt. Azért aludna ott, mert mondjuk 100+ km-re él a szülővárosától és az oda-vissza utazás több órába kerül. Az más, ha te és a szüleid amúgy egy városban éltek, vagy a szomszéd városban.


Ti nagyon rosszban lehettek a szüleitekkel, egyéb rokonaitokkal vagy nagyon nem törődtök velük, hogyha egy hónap 30 napjából 2 vagy 3 soknak számít ellátogatni hozzájuk. Pedig én sem a szüleimen lógok, elhihetitek. De azért lőjünk már be egy arany középutat a szélsőségek között.

2020. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem az ellátogatással van baj, hanem az ott alvással havonta. Minek? Nekem kifejezetten jó a kapcsolatom anyukámmal, a férjem szüleivel is nagyon jó a kapcsolatunk, de minek aludna ott bármelyikünk is? Elmegyünk, ott vagyunk, segítünk, beszélgetünk, stb., aztán este megyünk haza és a mi közös otthonunkban lefekszünk aludni, mint 2 felnőtt ember. Az én szüleim sem alszanak a nagyszüleimnél. :D minek aludna ott? Van otthona, van családja.
2020. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Főleg h 50 km-re laknak összvissz... A férjem szülei 140 kmre laknak tőlünk, mégis haza tudunk jönni este, max 2 óra az út.
2020. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Én 180 km-re lakok, kb havonta, másfél havonta hazanézek, éa olyankor ottalszok.

1 éjszakáról van szó, mi ezzel a baj? Ha már hazanézek, nem rohanok azonnal vissza Pestre, ráérek másnap ebéd után.

2020. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nyilván nagy táv esetén megértem h ott alszik, na de 50km..


Nem azzal van gond hogy szüleit látni akarja. Bár ez kettős mert anyjáék őt nem jönnek látogatni de tőle elvárják. Az is kettős hogy rossz családi dolgok miatt menekült otthonról most mégis hazajár havonta ami nem maradhat ki..


Na meg ha anya lesz akkor is hazajár egy 7végére?..

2020. szept. 8. 21:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akkoe nyilván nem fog. Bátyám se járogat haza, csak családdal, amióta megnősült. (6-os vagyok)
2020. szept. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezzel a baj? Lehet, hogy ott èlve már nem volt jó a lègkör, de így havonta egy hètvègèt már szívesen velük tölt.

Ès mi van, ha ők nem jönnek? Az idősebbek már nem szeretnék annyira mászkálni, èn anyukám se szeret annyira átjönni, a saját helyèn èrzi jól magát. A gyerekek szülinapjára mindig eljön, de akkor is 2-3 óra után, már "zizeg" mert nem találja a helyèt. Anyósom ugyanez. Szívesebben látnak vendègül inkább minket.

Persze, hogy azt hiszi, hogy tiltani akarod, ha ezzel cseszteted, hogy minek alszik ott egy hètvègèt...mièrt ne? Èrtelmes magyarázatot tudsz mondani? Azon túl, hogy ott èlni már nem szeretett, meg hogy nincs is olyan messze. Mert ezek nem kizáró okok.


"28évesen meddig akar hazajárni úgy hogy ott alszik?"


Úgy csinálsz, mintha minden hèten hazájába X napokra. Gondolkodj már, havi egy alkalomról beszèlsz.


Anyakènt nyílván más lesz, ezt teljesen felesleges bele keverni. Na meg akkor sem baj, ha ott alszanak, a gyerekek èlvezik a környezetvaltozást.


A barátnőd nem buta, csak èppen megmagyarázni nem tudod, hogy mi is a gond ezzel. Azèrt "nem èrti". Mert csak hebegsz habogsz ostobaságot, mint most itt is.


Gondolom legfőkèppen aza bajod, hogy tèged is magával akar cipelni, aztán nem szívesen mèsz, azèrt rágod ilyen baromságokkal a fülèt.

Talán legyèl vele őszínte, ès akkor mond meg azt. Találjátok erre megoldást. Pl. Hogy te csak látogatóba mèsz, aztán szèpen hazamèsz dèlután.

2020. szept. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!