Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom nem segít nekem semmiben?

Figyelt kérdés
Én délelőttönként dolgozok, délutánonként este 8ig egyetemen vagyok. Emellett főzös, mosok, takarítok rá. De ha őt megkérem, hogy mondjuk porszívózzon fel vagy vigye le a szemetet, nem csinálja meg. Inkább beszervez találkozókat a haverjaival. Szerintem nem kérek sokat, a szemétlevivés, a porszívózás és a felsöprés,felmosás lenne az ő dolga, bár az utóbbit mostanában színtén én csinàlom. És akkor csodálkozik hogy feszült vagyok. Nem bírom már, az egyetem is nagyon stresszes, akkor itthon is mindent én csinálok, mellette dolgozok... Belefáradtam.

2020. szept. 8. 23:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Baszd le. De úgy rendesen. (kész)
2020. szept. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Ramos ökle ***** válasza:
91%

Elnézést, nem értem a kérdés, te most a barátnője vagy, vagy a bejárónője?

Nem egyértelmű a leírásból.

Már ha érted.

Amúgy jó választás, grat.

2020. szept. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%

"főzös, mosok, takarítok rá"

Hát ne tedd!

2020. szept. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
#1 hiába baszom le, nem ér neki semmit, még ő haragszik meg..
2020. szept. 8. 23:56
 5/31 anonim ***** válasza:
19%

Az ilyen kérdéseknél, amúgy miért nem jönnek egyből a nők, akik sorozatosan támadják az oldalon a férfiakat? Itt miért nem lúzerez, papucsoz senki?


Amúgy, ha neked ez kell és így kell ő, akkor csinálj tovább mindent. Ha viszont nem ez kell, akkor szólj neki vagy válts. Komolyan érdekel: Felnőtt emberekben, hogy lehet ez egyáltalán kérdés? Konkrétan már tiniként szakítottam azzal, aki ki akart használni vagy nem passzoltunk. Azt meg kétlem, hogy én voltam zseni...

2020. szept. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

#2 hát úgy érzem magam, mint egy bejárónő...

Nagyon szeretem őt, de ezt már nem bírom sokáig..

2020. szept. 8. 23:57
 7/31 anonim ***** válasza:
89%

"Baszd le. De úgy rendesen. (kész)"


Inkább ki.

2020. szept. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Ramos ökle ***** válasza:
91%

A szeretet szép dolog, de ha megkéred, h változzon, de nem teszi, akkor egy idő után túlságosan egyenlőtlen lesz a kapcsolat, és elillan a szeretet is, legalábbis nagyrészt. Ha ezt meg akarod várni, és hónapokat, esetleg éveket veszíteni vele, akkor semmi gond, most jó úton vagy.

Esetleg érdemes lenne komolyabban beszélgetni vele az ügyben, és ha továbbra sem látsz pozitív változást, akkor hiába a szeretet, valamit tenni kell.

2020. szept. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
6: Az, hogy nem véded a saját érdekedet, életedet, energiádat, az még nem szeretet.
2020. szept. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk is ugyanez a helyzet. :( Ha nem lesz változás, szakítani fogok, és megmondom, hogy béreljen fel egy házvezetőnőt.
2020. szept. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!