Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy napja lakunk együtt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy napja lakunk együtt és furcsa lett. Az összeköltözés miatt vagy másért?

Figyelt kérdés

Három éves kapcsolat, korábban is aludtunk már egymásnál, töltöttünk egymásnál 1-2 napot, jól telt az együtt töltött idő. 1 napja van az, hogy valóban együtt lakunk, ő költözött albérletbe oda ahol eddig én laktam. Szóval ketten lakunk most itt.

Lehet velem van a gond de úgy érzem, más mint máskor. Tegnap este a gép előtt ült, ahelyett, hogy együtt csináltunk volna valamit de korábban sosem volt szokása este a gépnél ülni.

Megbántott dolgokkal de magától bocsánatot sem kért. Neki ezen a héten van több munkája de én meg pont ezen a héten érek rá jobban. Ő elvárja, hogy megértsem de ő is megérthetné, hogy én meg a napokban jobban ráérek.

Szerintem valahogy kölcsönösnek kellene lennie.


Írt nekem jegyzetfüzetbe aranyos üzeneteket míg nem voltam itthon, egyszer vagy kétszer meg is ölelgetett de valahogy akkor sem olyan mint máskor.


Mostanában ingerültebb, jobban megsért, depressziósabb. Sok minden összejött neki mostanában, ami ezt részben okozhatja, például az apját műtötték, a nagyanyja hirtelen rosszul lett, megműtötték, a munkahelyén le van maradva a dolgokkal, részben az ilyen körülmények miatt.


Máskor mikor együtt vagyunk, többet bújtunk össze, csináltunk valamit együtt, még akkor is ha nem mozdultunk ki a lakásból.


Nem azt akarom mondani, hogy nem szeret de valahogy akkor is más minden.


Az is fura, hogy máskor hiányolt mikor nem voltam itt, még pár napja is ez volt, most meg ha itt vagyok, akkor nem törődik velem szerintem annyit mint kellene.

Mikor ezt szóvá tettem, azt mondja, hogy dehát hozott reggelit meg levitte a szemetet. Értem én hogy ezt is értékelni kell de máskor nem ennyiből állt a törődés.


Most az összeköltözés miatt lett ilyen, már egy nap alatt vagy megunt vagy rajtam vezeti le a kínjait?



2020. szept. 9. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem új neki a helyzet, ne vonj le messzemenő következtetéseket.
2020. szept. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Komoly feszültséget generálnak egy emberben a családi problémái - hát még, ha halmozódnak is!!!


Én is így voltam - Nő létemre - nem is volt tartós az akkori kapcsolatom. (Nem kár érte, ha ennyit nem bírt ki...)


Talán érdemes lenne most egy kicsit a háttérbe húzódnod. Figyeld meg, hogy miután javultak a körülményei, hogyan viselkedik Veled!


Ha a helyreállás után is ilyen marad még sokáig, akkor gondolkozhatsz az elbúcsúzáson/szakításon!

2020. szept. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem érzem azt, hogy ez akkora probléma lenne. Egyszerűen láttad azt, amit eddig nem, és nem azért mert nem akartad észrevenni, csupán amiatt, mert együtt éltek. Ilyenkor óhatatlanul megtapasztalod, hogy milyen az, ha a másik fáradt, rossz napja van.

Most egy kicsit hagyd békén, majd rendeződik minden.

2020. szept. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Lakva ismerjük ki a másikat. Valószínűleg mindig is ilyen volt, csak mivel még nem laktatok együtt, így nem ütközött ez ki. Most láthatod valójában milyen ember is igazán, és hogy mit érez irántad. Ez csak rosszabb lesz. Ennek a kapcsolatnak hamarosan vége lesz.


Nem illetek össze. Más az élet ritmus és a párkapcsolathoz való hozzáállás. Ez kapásból látszik azzal, ahogy össze bútoroztatok.

2020. szept. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Van az a mondás, hogy "lakva ismerszik meg az ember". Ameddig csak bizonyos ideig vagytok együtt, addig könnyen tartható egyfajta álca. Ha egész nap együtt éltek, akkor ez jóval nehezebben tartható. Meg így megismeritek egymásnak olyan jellemzőit is, amire eddig nem volt rálátásotok.

Bár a leírásból nagyon úgy tűnik, hogy eddig is voltak komoly problémák, csak te próbáltad figyelmen kívül hagyni.

2020. szept. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

2-es válaszoló vagyok.


Az is lehet, hogy a gépnél kapcsolódott ki most igazán. Milyen oldalt nézett, mit tanulmányozott? Meg tudod nézni az előzményekben?


Ha rá tudsz keresni - vagy meg tudod kérdezni Tőle, mert még emlékszik rá - akkor elindulhat a javulás irányába talán a kapcsolatotok...


Attól is függ, hogy mit dolgozik - a munkájával meg vannak-e elégedve (pl. a főnöke, a kollégái?) Milyen munkaköre van, mennyire felelősségteljes a pozíciója, illetve mennyire stresszes? Esetleg váltáson gondolkodik?

2020. szept. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem is olvasom végig. 1 nap tapasztalata nem számít, mindenkinek lehet rossz napja.
2020. szept. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Várj még a tanulságokkal!

Ahogy írtad, sok minden feszíti, ráadásul ez most egy új helyzet... türelem, türelem!

2020. szept. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés annyi sebből vérzik számomra...


Először is, egy napról beszélünk.


Másodszor, ha jól gondolom, akkor egyetemista vagy, míg a párod dolgozik. Vannak olyan időszakok, hogy besűrűsödnek a másik feladatai, és ilyenkor az van tekintettel a párjára, akinek erre van energiája. Tőled sem fogja elvárni senki, hogy a vizsgaidőszakban vagy a szakdoga leadás előtt arcon pörögj.


Harmadik, a családtag betegsége, költözés, munkahelyi stressz, mind önmagában lehet depresszió oka. Lehet, hogy csak ezt érzed a párodon...


Negyedikként, a párod home-officeban a gépén dolgozott, vagy csak szórakozott? Mennyi ideig csinálta? Munka után 1-2 órát vagy egy fél napot?


Ötödik, az együttélést tanulni kell, össze kell csiszolódni, nem lesz ugyanolyan, mint amikor heti néhányszor találkoztatok....

2020. szept. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hagyd most békén, főleg az első időkben, ne érezze azt, hogy most már teljesen oda van a szabadsága, hogy összeköltözött veled. Inkább biztasd, ha egyedül akar csinálni valamit. Ez elég nagy változás lehet neki, biztos te akartad ezt az összeköltözősdit.
2020. szept. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!