Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves lány vagyok. 1 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány vagyok. 1 éve vagyunk együtt a barátommal. Naponta cigizik, de ha velem van eddig nem szokott. De 1 hónapja már mellettem is elkezdett rágyújtani. Ez engem zavar, mert én is megkívánom a füsttől. Többi lent. ?

Figyelt kérdés
Ő ezt nem tudja. Mindig lecseszem ha rágyújt mellettem, de sosem érti miért zavar engem. Szerintetek mondjam el neki, hogy zavar mert egeszsègtelen, vagy mondjam el az igazságot hogy rágyújtanék vele szívesen, de már leszoktam és nem kéne vissza szokni.

2020. szept. 9. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Azèrt gyujt rà mert tökmindegy. Függő ès kèsz ezen nem tudsz vàltoztatni. Szerintem hagyd a fenèbe. Az a fontos hogy szereted vagy sem? Hagyd el egy jobbèrt .
2020. szept. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Minek vagy vele? 19 éves vagy, FÉRFIAK bármit megtennének a társaságodért, te meg egy bagós, azaz függő gyerekkel vagy, és szúrod el az idődet?
2020. szept. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt. Nagyon szeretem őt. Mindennél jobban.
2020. szept. 9. 11:09
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

3.-ra.


De ő nálad jobban a cigit.

2020. szept. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mondanád el hogy mi a bajod? Mit kell ezen titokban tartani? Egy ész érvet mondj rá.
2020. szept. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%

5.-nek.


Gondolom fosik, hogy akkor kirúgja.

2020. szept. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13%

sztem egyszeru

megmondod neki h vagy leszokik v elhgayod

2020. szept. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

1. Egy nemdohányzó ne válasszon magának dohányzó párt, mert ez lesz a vège, hogy zavar, ès cseszteted, hogy szokjon le, meg ne előtted csinálja. Dohányzott mikor megismerted is. Ez ezzel jár.

2. Legyèl vele őszínte, akkor jobban meg fogja èrteni.

2020. szept. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"Nagyon szeretem őt. Mindennél jobban." Akkor meg mit kérdezgetsz itt? Ugyis azt teszed amit ö akar és elfogadod mindenféle szempontbol.
2020. szept. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mond el neki.
2020. szept. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!