Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kivulrol neznem a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kivulrol neznem a kapcsolatom, egyertelmuen a szakitast javasolnam. Megsem tudom otthagyni a baratomat. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Nyolc evvel fiatalabb mint en, jol nez ki, szep teste van. En kover vagyok.


Nem dolgozik, en tartom el, ugyanakkor eleg magas igenyei vannak

Szex nincs koztunk, neha kezzel jatszhatok a farkaval

Ordibal, nekem tamad, ha valamiben ellentmondok neki, mar meg is utott


Mindezek ellenere megsem tudom kidobni, nem tudom neki mondani, hogy oke, akkor ennyi volt, menj isten hirevel


2020. szept. 9. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd ő kidob.
2020. szept. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem tudod meg tenni mert félsz hogy másnak nem kellesz valószínűleg ezt súlykolja beléd.

F

2020. szept. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mióta nincs köztetek szex? Miért nincs? Ha ezen a téren lesz javulás, szerintem nem reménytelen a helyzet.
2020. szept. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg ütötte !! Ennek már akkor vége kellett volna lennie, ez jobb nem lesz. Uralkodik rajta semmibe veszi és nem dolgozik szóval ez így férfi szemmel is nagyon gáz!!!

F

2020. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, milyen pszichés betegség tart ebben a rakás szarban, de ha azt a pénzt, amiből eltartod ezt az embert terápiára költenéd, sokat javíthatnál az életminőségeden. Ennél milliószor jobb egyedül lenni, ezt valahol mélyen neked is tudnod kell.
2020. szept. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ramos ökle ***** válasza:

Az ilyen embereket szokták "áldozat típusnak" nevezni.

Ha nem teszel valamit ebben a helyzetben, akkor csak rosszabb lesz.

Lelki betegségek, abból jönnek a testi betegségek, amire az elhízás kb. egy nyílt meghívó. Nagyon jó úton haladsz a teljes tönkremenetel felé.

Ha neked ez kell, tedd. Ha nem, akkor kezdj új életet.

2020. szept. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!