Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ti milyen esetben folyamo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti milyen esetben folyamodnátok fizikai erőszakhoz a párotokkal szemben?

Figyelt kérdés

2020. szept. 9. 12:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Önvédelem. Más elfogadható indok nincs rá.
2020. szept. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%
Önvédelem.
2020. szept. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%
Ha kéri.😏
2020. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
37%

Hmm. Mindenki szentnek gondolja magát, pedig nagyon kontextus-függő. Volt, hogy megütöttem a pasim vállát, mert provokált, de ő erősebb volt és alig érezte. Vagy amikor mondott egy hatalmas bántást, kapott egy pofot és sírva elszaladtam. Ezen kívül miért folyamodnék testi abúzushoz? Fordított esetben pedig... ha adna egyszer egy pofot, akkor szerintem túlélhetné a kapcsolat párterápia mellett, ha kettőt, és másodjára, akkor már nem.


Aki a gyerekeket megüti, azt elítélem. Van a fegyelmezésnek más módja is, pl. a kommunikació.

Apám soha nem volt erőszakos, egyszer emelt rám kezet életében, amikor szándékos ostobaságot csináltam, ami veszélyeztetett, de utána rögtön bocsánatot kért, és nem fordult elő többé.

2020. szept. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
79%
Engem a barátnőm többször ütött vagy rúgott, hogyha olyat mondtam neki ami nem tetszik (nem kiabálva). Azóta már elhagytam
2020. szept. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
23%
3#: nekem ilyen barátnő kellene:).
2020. szept. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
77%

Ha ő kezét emelne rám, mindent megtennék hogy védjen magam.

(+Akkor, ha valami elmondhatatlan borzalmas dolgon kapom rajta, mondjuk pl molesztálja az unokaöcsémet, vagy ilyesmi. Ekkor, ha szégyen ha gáz, valószínűleg az első reakcióm az lenne, hogy megpróbálom megölni.)

2020. szept. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%

Önvédelem, illetve ha szerettemet akarnám védeni (pl. bántaná a gyerekünket, ilyesmi).

Ha elájulna, elveszítené az eszméletét akkor is simán megpofoznám hogy magához térjen, bár ez szerintem nem erőszak.


Illetve alvás közben forgolódva éjszaka szoktuk még "ütni-vágni" egymást oda-vissza, de az szerintem nem számít. :D

2020. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
#7 Ejha.. Na de akkor börtönbe kerülnél.. Még ha egy idegen férfi lenne akkor érthető, de mégis csak a párod. Megverni, feljelenteni még oké, de megölni..
2020. szept. 9. 14:51
 10/30 anonim ***** válasza:
80%
Aki lepontozta az önvédelmet, aszerint mit kéne csinálni, ha megtámadják az embert? Megsimogatni a támadó buksiját? :D
2020. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!