Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ennyire nagy gond?

Figyelt kérdés

Próbálsz letenni egy fontos vizsgát, több alkalommal nekifutsz, de mindig elbuksz. Idő, pénz, energia veszteség, neked és a családodnak is, a ti szintedhez mérve elég komolyan.

Majd sikerül!

Viszont kiderül, hogy az új pasid/csajod intézte a tanárral/oktatóval/mesterrel. Nélküle megint bukta lett volna.



2020. szept. 9. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Mekkora egy vesztes vagy öcsém akkor.
2020. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
a barátod intézte hogy elbukj vagy hogy letedd? nem egyértelmű a szöveg
2020. szept. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Gyász :D
2020. szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha egy vizsgát csak azért tettél le, mert a pasid/barátnőd elintézte az oktatónál? Gáz.
2020. szept. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem a kérdező úgy érti, hogy segített neki a párja elintézni azt, hogy átmenjen a vizsgán.

Én a helyedben örülnék neki, megtehette, hogy segít, így segített. Szerintem értékeld ezt!

2020. szept. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Vajon, milyen "térden járással" segített átmenni neked párod, ez a nagyobb kérdés a háttérben...


Égés, ha még ennyit sem tudsz elérni, de remélem nem orvos vagy!

2020. szept. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon morcos lennék, ha a megkérdezésem nélkül, a tudtomon kívül így beleavatkozna.
2020. szept. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mégis hogy intézte el? :D
2020. szept. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!