Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az elkényelmesedés jele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az elkényelmesedés jele egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Főleg női oldalról érdekelne.

Ti lányok tapasztaltatok magatokon ilyet? Tettetek ellene?


2020. szept. 9. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Mire gondolsz? Külső, viselkedés, esetleg mindkettő?

Én maximum annyit tapasztaltam magamon, hogy már nem stresszelek fölösleges dolgokon. (Pl. én tipikusan az az ember vagyok, akinek gondot okoz a nagywc ha más is van a közelben, ilyen téren szerencsére sikerült elkényelmesednem és már nincs szorulásom, ha napokig tartózkodok a párommal egy lakásban. :D )

Külsőre nem igazán, sose voltam olyan extrán külső-orientált, sose cicomáztam magam igazán - nagyon keveset sminkelek, a hajammal az ápoláson, tisztításon, vágáson kívül sose kezdtem túl sokat (gondolok itt festésre, frizurakészítésre), nem igazán szerettem sose kiöltözni, stb. Ez nem változott, mióta együtt vagyunk.

2020. szept. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jókat eszünk, ergo hízunk.

Alap higiénián túl semmi extra nincs már.

Előnytelenebb ruhadarabok viselése a kényelem javára.

Hajmosások számának csökkenése.

2020. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán az, hogy ritkábban csipem ki magam. Itthonra semmilyen sminket nem teszek fel és itthon melegitoben vagyok. Kb ennyi.
2020. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Férfi oldalról is írna valaki? Engem az érdekelne inkább..
2020. szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nyilván van egy természetes el kényelmesedés de ez inkább a másik megismeréséből és a nem feszengésből fakad.

A másik Amire én gondolok az főként akkor kerül felszínre mikor már a másik nem igazán érdekel és már nem törődik annyit kapcsolattal és készpénznek veszi hogy ott a másik.

2020. szept. 9. 19:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Közös programok, randik hiánya, meglepetések hiánya. Ha külső dolgokra gondolsz, akkor meg hízás.
2020. szept. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!