Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esett, bár tudom, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esett, bár tudom, nem jogos. Miért lehet ez, szeretethiányos lennék?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt, így a hétvégék azok, amiket minőségileg együtt tudnánk tölteni.


Úgy beszéltük meg, hogy szombat délutántól/estétől hétfő reggelig leszünk együtt, viszont én nekem tegnap bejött egy alkalmi munka szombatra (egész napos), azt elvállaltam. Barátom most hívott, hogy hát őt egy haverja hívta, hogy vasárnap költöztetni kéne őt.. Úgy egész nap. Mondom, nem ez lett megbeszélve és ha ezt tudom előre, nem vállalok szombatra munkát, hanem akkor lehettünk volna együtt. Így kvázi kiesik az egész hétvégénk.


Persze, ez nem a világ vége, inkább csak a hozzáállás, hogy én úgy alakítom a munkát, meg van beszélve valami, és akkor arra az 1 napra, amit együtt lennénk, akkor meg ő ígéri a segítségét.


Tudom, ez tök alap h segít egy régi barátjának, meg minden, de valamiért rosszul esett mégis, hogy így kihagy a döntésből, miközben tudta, hogy nekem szombatra már munka van beszervezve és akkor sem tudunk együtt lenni. Higgadtan kellene kezelnem és megértőnek lenni.. Lehet túl sokat akarok, vagy nem tudom. Nehéz ez a belső vívódás, mert abszolút megértem, hogy segít, de közben olyan másodlagosnak is érzem magam ebben a szituban.


2020. szept. 9. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Neked a szombat kellett, neki a vasárnap. Ez így alakult, majd bepótoljàtok.
2020. szept. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nekem nem kellett a szombat, csak mivel szombat estét beszéltük és úgy voltam vele, szombaton semmi dolgom, elmegyek egy kis pénzt keresni (egyetemista vagyok). De ha nem jön a lehetőség, nem mentem volna, szerencsére nem vagyok rászorulva. A munkát visszamondani nem tudom, mert alá van írva a szerződés.


Igazából nem is az zavar, hogy kimarad 1 hétvége, inkább az, hogy nem vett engem figyelembe akkor, amikor beígérte, hogy segíteni megy (pesig ekkor már tudta, hogy nekem közben a szombat foglalt lett)

2020. szept. 9. 22:53
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Te is ugyan úgy elvettél egy közös napot magatoktól. Semmi alapod problémázni.
2020. szept. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mindegy, meg fog jönni, biztos én vagyok most extra érzékeny erre
2020. szept. 9. 22:54
 5/15 A kérdező kommentje:

#3 Nem vettem el közös napot, mert eredetileg is a szombat este lett megbeszélve, mondván, hogy nap közben mindenki kicsit legyen a családjával is.


Közösen beszéltük ezt meg, hogy szombat este és a munka ajánlat ez UTAN jött be, amit végül elfogadtam.

2020. szept. 9. 22:55
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez most egy peches hétvége, ennyi. Nem történt gond. Lesz még ilyen.
2020. szept. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Csak aztán a jövőhétvége is off, mert megyek esküvőre vidékre, ahova bár a barátom is el lett hívva, de nen szeretne jönni. Viszont mi egész hétvégén ott leszünk...
2020. szept. 9. 22:57
 8/15 A kérdező kommentje:

6, igazad van, elengedem...


Miért is én teperek nőként érte. Majd talizunk, ha ő mondja.

2020. szept. 9. 22:58
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Rossz az mikor nem tudjátok kihasználni a kevés adandó időt sem, de nem lehet mindent a kapcsolat alá rendelni.
2020. szept. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%
Te nem tudsz segìteni a költöztetèsnèl? Addig is együtt lehettek.
2020. szept. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!